Zobacz temat - [ 620di] problem z obrotami
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [ 620di] problem z obrotami

Delta3131 - Nie Kwi 10, 2011 22:34
Temat postu: [ 620di] problem z obrotami
Witam.
Panowie pisałem już kiedyś o tym problemie na forum ale do tej pory nie moge tego zdiagnozowac co sie dzieje chodzi mi o obroty mam rovera 620di i jak rozpedze sie i wrzuce luz toobroty zaczynają wariowac latają w góre a potem w dół na postoju jest tak samo na luzie prosze was pomóżcie mi bo już nie moge tak jeżdzic to zabiera całą przyjemnośc z jazdy roverkiem:) pozdrawiam i czkeam na odpowiedzi :)

adamsky - Nie Kwi 10, 2011 22:39

ponad pół roku jesteś na forum.
założyłeś 15 tematów, napisałeś 30 postów.
mógłbyś chociaż ten 15 temat napisać poprawnie, bo zaraz administracja poprosi Cię o poprawienie.
jakbyś wpisał gdzie mieszkasz, to poleciłbym Ci jakiegoś mechanika, a tak... nie wiem o co chodzi bo nie widziałem Twojego samochodu.

Delta3131 - Nie Kwi 10, 2011 22:41

Pabianice łódzkie
Mazak - Nie Kwi 10, 2011 23:02

1-sprawdzić wiązkę od silnika (temat wałkowany na forum mnóstwo razy)
2-wybłyskać błędy (poszukaj na forum jak to zrobić)
3-po sprawdzeniu tego szukamy dalej ;)
pozdro

pino1309 - Nie Kwi 10, 2011 23:32

miałem taki sam problem, nie znalazłem nigdzie odpowiedzi i nie mialem czasu śmigać po mechanikach, w jakimś dniu czyściłem swojego r620 i przy okazji dolałem wody do chłodnicy, bo miałem jakieś braki. Moje zdziwienie było wielkie gdy problem ustał :) Do tej pory nie mam pojęcia jak to się stało.

Pozdrawiam !

kruszan - Pon Kwi 11, 2011 01:33

Delta3131 napisał/a:
Pabianice łódzkie


16.04 - sobota, zapraszamy na spocik w Łodzi, (jest o tym temat poczytaj) sympatycy i klubowicze, maszyny - jednym słowem przyjeżdżaj, a na pewno dowiesz się nie jednego, a i na żywo łatwiej pomóc i doradzić :)

http://forum.roverki.eu/v...3d%BC&start=460

pozdro