Zobacz temat - Rover 45 TDI. Pierwszy Rover.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Rover 45 TDI. Pierwszy Rover.

Peter - Sro Kwi 27, 2011 16:12
Temat postu: Rover 45 TDI. Pierwszy Rover.
Witam. Chciał bym zakupic Rover 45. ma byc to moj pierwszy Rover wiec chciałem sie poradzić. Szukam czegos do 10 tys. Znalazlem cos takiego:

http://otomoto.pl/rover-45-tdi-C15865232.html

Warto ?

Pozdrawiam

Stanislaw - Sro Kwi 27, 2011 16:45

Rok produkcji i 120 tys. przebiegu,nie bardzo w to wierze,swojego z tego samego roku kupowalem z przebiegiem 207 tys. w pelni udokumentowanym,zobacz czy ma jakies faktury na udokumentowanie tego przebiegu,nie ksiazke serwisowa,ale wymiany oleju i inne drobiazgi np.np.klocki hamulcowe.Nie wiem skad jest sprowadzony ale malo osob na tzw. Zachodzie naprawia auta pod blokiem,a szczegolnie osoby starsze,od tego jest garazysta,przynajmniej we Francji.A tak pozatym to jest bardzo dobre auto,ja przynajmniej nie mam z nim zadnych problemow,tylko to co trzeba wymienic przy normalnej eksploatacji.
adamsky - Sro Kwi 27, 2011 17:44

Do 10 tys auto ? no ok.
Przebieg fakt... trochę może być "przekręcony"
Silnik jest oznaczony iDT a nie TDI, bo to nie VW.
Jeśli szukasz R45 to może już lepiej w sedanie a nie w HT ? mi się bardziej sedany podobają.
Do sprawdzenia na pewno przepływomierz, wszystkie styki.
Stanisław poleca zapytanie o faktury - tutaj się podpiszę.
Okna pasażerów na korbkę.
Poproś o VIN i sprawdź VIN na naszej stronie.
Generalnie wszystkie elementy dobrze spasowane więc chyba nie miał większej kolizji, a jak miał to dobrze zrobione :)

marek501 - Sro Kwi 27, 2011 23:13

Witam !! ! Sedany są może i trochę ładniejsze , ale za to możliwości "praktyczno -przewozowe" samochodów 5d są nie do przecenienia . To tak jak z kobietami -super że jest ładna ale jak umie gotować i sprzątać to jest jeszcze lepiej. A tak poważnie jak nie masz za bardzo pojęcia w temacie to weź ze sobą kogoś kto takie pojęcie ma, a jak takiego kogoś nie masz pod ręką to ci powiem że prawie każda aso czy też jakies niezalezne serwisy
mają taka usługę w ofercie (przegląd samochodu przed zakupem) . Przy wydatku 10 tys 150-250 zł to nie dużo , a w takim mieście jak Toruń na pewno coś się zajdzie. Samochód wygląda przyzwoicie i warto się nim zainteresować . Nie wygląda a mocno zjeżdżony kier. nie błyszczy, pedał sprzęgła nie wytarty itp.

pozdr.