Zobacz temat - Relacje ze XIX Ogólnopolskiego Zlotu ROVERki.pl
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Zloty ogólnopolskie - Relacje ze XIX Ogólnopolskiego Zlotu ROVERki.pl

MaReK - Czw Cze 09, 2011 20:59
Temat postu: Relacje ze XIX Ogólnopolskiego Zlotu ROVERki.pl
Jesteśmy na miejscu.STOP.Jest fajnie.STOP.Są czipsy.STOP.Jest impreza.STOP.
Przyjechało sporo ludzi.STOP.fajnych ludzi.STOP.Czekamy na więcej.STOP.
Pogoda jest do dupy.STOP.ale atmosfera fajna.STOP.jak zawsze.STOP.

Niech ktoś przywiezie na sobotę rzutnik.STOP.bo gruby.STOP.ten od motelu.STOP.dał ciała.STOP.i proponuje nam.STOP.telewizor.STOP.42 calowy.STOP.

Jutro.STOP.na torze.STOP.widzimy się.STOP. w większym gronie.STOP.

Później.STOP.wrzucę zdjęcia.STOP.bo.teraz.STOP.nie mam czasu.STOP... aaaa....STOP....ciągną mnie gdzieś....ST

Raptile - Czw Cze 09, 2011 21:00

MaReK, poczekajcie na nas z wyjazdem na tor ;)
radomraptile - Czw Cze 09, 2011 21:04

no pogoda niestety kiepska
MaReK - Pią Cze 10, 2011 07:22

Póki co nie leje ;)
O 9:15 na torze pojawi się Wróbel :) Więc warto się tam już zjawić.
Nie wiem czy zdążycie o tej porze. Ja się kładę spać. Zdjęć nie wrzucam, a mam ich od pyty ;)

[ Dodano: Pią Cze 10, 2011 07:22 ]
Wstałem i nie płaczę;)

Poniżej kilka fotek... tak na zachętę dla innych ;P

kzrr - Pią Cze 10, 2011 07:36

I dlaczego mnie taaaam nieeeee maaaaaa :(
MaReK - Pią Cze 10, 2011 07:37

Cytat:
I dlaczego mnie taaaam nieeeee maaaaaa :(

Nie mam pojęcia, ale słyszałem, że masz być ;P

kzrr - Pią Cze 10, 2011 07:44

MaReK napisał/a:
Nie mam pojęcia, ale słyszałem, że masz być


Plotki i pomówienia :rotfl:

MARGOS - Pią Cze 10, 2011 08:50

Tym razem jednak bez nas :beczy: :beczy: :beczy: :beczy:

Życzymy wszystkim doświadczonym i debiutującym Zlotowiczom wiele pozytywnych wrażeń.

I niech Wam znów świeci :slonce:

Przyjmijcie dobrze łódzką delegację :mrgreen:

Pozdrawiamy

Jugol - Pią Cze 10, 2011 08:54

Zacnie :ok:
slax - Pią Cze 10, 2011 10:33

Choler, ale w przyszłym roku przyjadę !! ! ...... :cry:
Wizard_gp - Pią Cze 10, 2011 11:36

MaReK, no i przekonałeś mnie, w sobotę zawitam, przynajmniej na chwilkę :)
hvil - Pią Cze 10, 2011 11:53

My też będziemy:-D
Markzo - Pią Cze 10, 2011 16:32

jak tam na torze? :D
radomraptile - Pią Cze 10, 2011 17:42

podlece do was jutro poogladac wasze cacka :) :mrgreen:
MaReK - Pią Cze 10, 2011 20:07

Cytat:
jak tam na torze? :D

Było nieźle, brakowało Ciebie do jazdy ;)
Wróblewski miał pełne ręce roboty, wraz z naszą pomocną panią prezesową i prezesem ;) Było szybko, potem mokro, był drifty, później odważniej jeden za drugim... generalnie tor do 18:00 był ;D Jest sporo nagrań i w tym roku dopilnuje żeby ani jedno nie zginęło. Przynajmniej każdego ze Zlotowiczów nagrałem ;) (mam nadzieję).

Widziałem, że koleżanka martens oraz kolega vmatas robili profi fotki, więc liczę, że coś się pojawi szybciej ;)

Markzo brakowało Ciebie do kompletu wariatów ;)
Był emdżik niebieskim ZSem 180 i między nim, a mną podobno była walka o pudło.
Skupiałem się na kręceniu filmików i nie dopadłem violli TF'a - poza tym nie chciała mi go dać do zabaw ;P - przezorna dziewczyna ;)

Zrobiłem dwa przejazdy - pierwszy był 1:47:coś, drugi był 1:43:coś...
Kolega emdżik, gdyby nie mały błąd na nawrocie byłby pewnie 1:41 lub 1:42.

Ktoś powiedział, że 1:43 najlepszym czasem, ale jeszcze nie potwierdzone ;)
Jutro będzie wszystko jasne ;) Jeśli plotki się potwierdzą, to znowu Diesel Power ;)

W/g plotek również, kolega Practicator MGF wykręcił 3-ci czas.
Niestety w kolejnej próbie zaliczył oberka i instruktor wróbel zaprzestał jazdy.

Pewnie gdyby nie instrukcje wróbla byłaby dupa z tego ;)

Violla, jeśli wierzyć plotkom, miała najlepszy czas wśród pań ;)

Na koniec, Pan wróbel (Wróblewski) Paula autem wykręcił czas 1:56, ale na mokrej już zapadanej nawierzchni.

Bardzo mi się podobał dzisiejszy dzień ;) Mój sańdał dostał dzisiaj w palnik, a sprzęgło ślizga się jeszcze bardziej ;D Zobaczymy, co będzie do naprawy po tym Zlocie ;)

Lecę na kolację, a później, lub nad ranem postaram się wrzucić cosik ;)
Tylko Internet u Grubego taki trochę średni ;)

Pozdrawiam,

[ Dodano: Pią Cze 10, 2011 20:07 ]
Chociaż, hola hola ;D
Jeśli zostanie brana pod uwagę średnia z przejazdów dwóch, to ja nie wygrywam ;)
Zdecydowanie wtedy pierwsze miejsce obejmuje kolega emdżik ;)
Ale wszystkiego jutro się dowiemy ;)

eMdzik - Pią Cze 10, 2011 22:28

No to robi się coraz ciekawiej ;)) Pzdr dla mojego konkurenta od pudła ;) Ps. Dokąd jest jutro wycieczka?

[ Dodano: Pią Cze 10, 2011 22:28 ]
kolega emdżik

nie nie - po prostu eMdzik - od dzikusa... na torze oczywiście :P Walkie powinna potwierdzić - miała okazje się przejechać ;)

Mad - Pią Cze 10, 2011 22:38

ja dzisiaj nie dałem rady dotrzec, jestem w trakcie puszapowania zawieszenia w moim MGF, gratuluje udanej zabawy :)
borsi - Pią Cze 10, 2011 23:34

eMdzik, jak mi się serce raduje że to kolega z KONINA ! :)
Pzdr,

Markzo - Pią Cze 10, 2011 23:57

MaReK napisał/a:
Było nieźle, brakowało Ciebie do jazdy

Szczęście w nieszczęsciu - walnęło mi kolanko przy termostatcie, jakby to było na zlocie to by mi się autko unieruchomiło :D bardzo bardzo zaluje ze nie mialem jak dojechac... :(

MaReK napisał/a:
Wróblewski miał pełne ręce roboty, wraz z naszą pomocną panią prezesową i prezesem Było szybko, potem mokro, był drifty, później odważniej jeden za drugim... generalnie tor do 18:00 był Jest sporo nagrań i w tym roku dopilnuje żeby ani jedno nie zginęło. Przynajmniej każdego ze Zlotowiczów nagrałem (mam nadzieję).

Czyli tak jak byc powinno, 100% fun'u!!

MaReK napisał/a:
Markzo brakowało Ciebie do kompletu wariatów
Był emdżik niebieskim ZSem 180 i między nim, a mną podobno była walka o pudło.
Skupiałem się na kręceniu filmików i nie dopadłem violli TF'a - poza tym nie chciała mi go dać do zabaw - przezorna dziewczyna

Zrobiłem dwa przejazdy - pierwszy był 1:47:coś, drugi był 1:43:coś...
Kolega emdżik, gdyby nie mały błąd na nawrocie byłby pewnie 1:41 lub 1:42.

Ktoś powiedział, że 1:43 najlepszym czasem, ale jeszcze nie potwierdzone
Jutro będzie wszystko jasne Jeśli plotki się potwierdzą, to znowu Diesel Power


No sklad bylby identyczny jak rok temu hehe, oj cięcie sie na dziesiąte części sekund, cos pieknego! i nie znow diesel power bo rok temu bylo LPG rulez :D bardzo sie ciesze ze ma sie kto scigac i ostro idziecie!

MaReK napisał/a:
Na koniec, Pan wróbel (Wróblewski) Paula autem wykręcił czas 1:56, ale na mokrej już zapadanej nawierzchni.

Bardzo mi się podobał dzisiejszy dzień Mój sańdał dostał dzisiaj w palnik, a sprzęgło ślizga się jeszcze bardziej Zobaczymy, co będzie do naprawy po tym Zlocie

Lecę na kolację, a później, lub nad ranem postaram się wrzucić cosik
Tylko Internet u Grubego taki trochę średni

Pozdrawiam,

[ Dodano: Pią Cze 10, 2011 20:07 ]
Chociaż, hola hola
Jeśli zostanie brana pod uwagę średnia z przejazdów dwóch, to ja nie wygrywam
Zdecydowanie wtedy pierwsze miejsce obejmuje kolega emdżik
Ale wszystkiego jutro się dowiemy


Pozostaje mi tylko zalowac, ze nie dojechalem :( smacznej kolacji i czekam na oficjalne wyniki, wtedy bedziemy gratulowac! Choc Marecki z mojej strony pelen szacun, rispekt i uznanie, zeby Sandałem objechac zs'a i mgf trzeba miec talent i waleczne serce, gratulacje!

Michal - Sob Cze 11, 2011 00:19

K.... czemu mnie tam nie ma!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Jugol - Sob Cze 11, 2011 01:37

Diesel górą :) MaReK trzymam kciuki za 1-sze miejsce na pudełku :ok:
Aha, jeżeli Kazik jest jutro, to pozdrówcie go od Jugola- mam nadzieję, że niedługo go odwiedzę :fura:

kzrr - Sob Cze 11, 2011 05:37

5:37czas się zbierać :D
PopaY - Sob Cze 11, 2011 08:54

To o której ta wycieczka? O 10? ;)
MaReK - Sob Cze 11, 2011 10:12

O 10 ma się zacząć, ale widząc stan niektórych osób... będzie ciężko.
W każdym razie, prezes Brt już pojechał na próbny przejazd, więc lada chwila ruszamy. Popay wczoraj miałeś być na torze i co? Nie przyjechałeś...

Jugol napisał/a:
MaReK trzymam kciuki za 1-sze miejsce na pudełku :ok:

To już w gestii Zarządu ;)

Pozdrawiam,

Mad - Sob Cze 11, 2011 10:16

Gdzie lecicie na wycieczke:)?
MaReK - Sob Cze 11, 2011 10:18

Ups nie doczytałem pierwszej strony wątku :)

Markzo dzięki ;) Starałem się jak zawsze ;) Zawsze podchodzę do tego, że nie będę pierwszy, bo mam słabsze auto... ale wiadomo, że w duchu każdy chce zwyciężyć, więc nie oszczędzam fury, myślę, że ją czuję i jadę z rozsądkiem. wróbel powiedział mi, że szybko podejmuje decyzje na torze i jeśli tak samo działam w życiu, to mi gratuluje ;)

eMdzik to przepraszam ;) Na filmie chyba też Cię tak podpisałem ;/
Justyna, walkie faktycznie opowiadała o Twojej przejażdżce ;D
Jedynym sposobem na ostudzenie Twoich emocji była groźba zarzygania tapicerki ;D

Szkoda, że wcześniej się zmyłeś, bo na torze była później pojeżdżawka ;)
Dopiero wtedy tak naprawdę puściły wodze fantazji ;D
Mam nadzieje, że wiele materiału będzie nadawać się do czystej publikacji.
Brakowało mi Ciebie i Twoich ew. driftów ;) Ja po wczorajszych zabawach straciłem praktycznie całkowicie ham. ręczny ;)

Michal ja też nie wiem dlaczego Cię nie ma, zwłaszcza że do miejsca masz niecałe 70 km ;) Ale tak to jest, jak się pod pantoflem siedzi ;P

Michal - Sob Cze 11, 2011 14:16

Marek, to wcale nie jest tak jak myślisz, mam egzamin w niedzielę.
eMdzik - Sob Cze 11, 2011 17:26

borsi napisał/a:
eMdzik, jak mi się serce raduje że to kolega z KONINA ! :)
Pzdr,


No, trzeba ratować honor regionu ;)

MaReK napisał/a:

eMdzik to przepraszam ;) Na filmie chyba też Cię tak podpisałem ;/
Justyna, walkie faktycznie opowiadała o Twojej przejażdżce ;D
Jedynym sposobem na ostudzenie Twoich emocji była groźba zarzygania tapicerki ;D

Szkoda, że wcześniej się zmyłeś, bo na torze była później pojeżdżawka ;)
Dopiero wtedy tak naprawdę puściły wodze fantazji ;D


Gdybym wiedział, to bym został - byłem przekonany, że już wszyscy się zwijają :/ ehh... a z tym nickiem to spaprałeś... ale jak będę miał miejsce na pudle to Ci wybaczę ;P

gregor68 - Sob Cze 11, 2011 18:07

dzieki za spotkanie, pomimo zimna i mżawki było super, szkoda że musieliśmy wracać do Krakowa gdzie na koniec drogi do domu trzymany jeszcze emocjami z toru ścigałem się jeszcze z Corvettą.
Po swawolnych i samowolnych driftach łącznie z wylądowaniem w trawie przytarłem zaczep do holowania, może Violi udało się nagrać mojego bączka.
KOLEDZY reflektor mi w końcu świeci, jednak bezpiecznik... dzięki za pomoc
Mamy nadzieję że się super bawicie ale jutro już trzeba się dobrze prowadzić do domu,
czekając na zdjęcia i filmiki pozdrawiamy
Grzegorz i Ania

MaReK - Sob Cze 11, 2011 21:57

gregor68 napisał/a:
może Violi udało się nagrać mojego bączka.

Jest duża szansa ;D

gregor68 napisał/a:
KOLEDZY reflektor mi w końcu świeci, jednak bezpiecznik... dzięki za pomoc

A mówiłem, że one są wredne ;) Ale okazało się, że wyglądał na dobry, ale był niedobry, czy może to nie był ten bezpiecznik :) ?

[ Dodano: Sob Cze 11, 2011 21:55 ]
eMdzik napisał/a:
Gdybym wiedział, to bym został - byłem przekonany, że już wszyscy się zwijają :/ ehh..

No jak? Toć tor był do 18:00, nawet Ci o tym mówiłem ;)
Znając Twoje zacięcie do tej zabawy, pewnie byłoby więcej fajnych ujęć;)

eMdzik napisał/a:
a z tym nickiem to spaprałeś... ale jak będę miał miejsce na pudle to Ci wybaczę ;P

A chyba jednak nie ;) Jest poprawnie ;P
A na pudle i tak byłeś... wtedy (na filmie) oraz na żywo ;)

Michal napisał/a:
Marek, to wcale nie jest tak jak myślisz, mam egzamin w niedzielę.

Wizard_gp też ma obowiązki dzisiaj i jutro i jakoś udało mu się przyjechać ;)
W tej chwili właśnie pojechał do domu ;D Dzięki temu, że przyjechał udało się zrobić projekcję filmów ;)

Pozdrawiam,

[ Dodano: Sob Cze 11, 2011 21:57 ]
A i byłbym zapomniał ;)
Mamy nowy Zarząd ;D

1. Violla
2. Joa
3. Siemion_
4. Ownstlr
5. Perez

Gratuluję i życzę samych sukcesów ;)
Oby nie okazało się to tak ciężkim obowiązkiem jak straszył emes ;)

borsi - Sob Cze 11, 2011 22:21

MaReK napisał/a:
1. Violla
2. Joa
3. Siemion_
4. Ownstlr
5. Perez



Gratulację i powodzenia ! :)

greg-si - Sob Cze 11, 2011 23:15

Powróciłem :)
Na torze było dużo frajdy :) Najpierw każdy kto chciał zrobił po dwa góra trzy kółka z Wróblem a następnie jazdy już po mokrym torze ile wlazło :) Tor z lotu ptaka wygląda jak wygląda ale jazda po nim to zupełnie inna bajka. Po 6 kółkach na torze jestem spełniony :)
Każdy na torze znalazł coś dla siebie. Jedni nawet 3 nie zapieli a inni z pogłosek które chodziły nawet 5 wrzucali :D
Marka jazdy na mokrym torze i driftowanie to coś pięknego :) Wszystko w samochodzie latało, trzeszczało ale i tak nic nie pobije szybkości z jaką Marek kręcił kierownicą :) No i wyniki prób na torze z pierwszym miejscem Marka w klasie sportowej (MG oraz R200) oraz Macieja w turystycznej (pozostałe R). Dla nich gratulacje :)
Dzisiejszy rajd też był spoko. Troszkę dziurawo, szybko, policyjnie ale niezwykle fajnie i zabawnie :)
Jutro zrzucę kilka fot jeśli wyszły ;)

Dzięki wszystkim za zorganizowanie tego zlotu i miłe towarzystwo.
Do zobaczenia :)

radomraptile - Nie Cze 12, 2011 00:50

Pozwole sobie dodac . :>

cz1












[ Dodano: Nie Cze 12, 2011 00:31 ]
cz2 .
















[ Dodano: Nie Cze 12, 2011 00:50 ]
cz3 ostatnia

















Pozdrawiam Wlascicieli .

Krzysi3k - Nie Cze 12, 2011 01:19

I ja w domu... zlot bardzo fajny, szkoda, że nie mogłem zostać dziś na noc :P
Żeby nie ta spadająca rura z IC :lol:

kzrr - Nie Cze 12, 2011 08:55

o 4 byłem w domu :) - rano oczywiście
andyhell - Nie Cze 12, 2011 09:36

Chcielibyśmy podziękować wszystkim za miłe towarzystwo na torze. Pogoda trochę nie dopisała, ale i tak było zajefajnie. Przez ten wiatr i deszcz do dzisiaj jeszcze mam katar, chrypkę i ból gardła :cry: Na szczęście nie przeziębił się najmłodszy chyba uczestnik tego zlotu - Michałek. Teraz pozostaje nam czekać na jakiś fajny filmik ze zlotu zmajstrowany przez MaReK'a.
Czy będzie szansa dostać zapis filmowy swojego przejazdu, który nagrywała Violla , stojąc zziębnięta w deszczu, pośrodku toru??


A oto mój słaby przejazd sfilmowany przez moją żonę Karolinę: http://www.youtube.com/watch?v=LkPCFIuLakU

greg-si - Nie Cze 12, 2011 09:37

Cytat:
Żeby nie ta spadająca rura z IC :lol:

Powrót już bez problemów?

Krzysi3k - Nie Cze 12, 2011 09:51

greg-si, no jak bez :mrgreen:
Pojechałem przewieźć kolegę practicator i nawet na tej byczej opasce spadło :P
Się wkurzyłem i złączyłem dolot z pominięciem IC, i tak spokojnie, bez szaleństw dojechałem do Białegostoku ;)

maciej - Nie Cze 12, 2011 13:35

Ja już w pracy (wyjeżdżając w czwartek wcześniej, trochę zawaliłem i muszę nadrobić).

Dzięki wszystkim za super zabawę, a szczególnie kruszonowi za zabranie mnie jako pilota na rajd - mimo strat czasowych na zwiedzanie Czarnolasu i Janowca wyszło nieźle! ;D

Jak zwykle było fantastycznie i już nie mogę się doczekać jesieni, ale może, jak zwykle uda się jeszcze coś po drodze wspólnie zmalować. ;)

Ciufa - Nie Cze 12, 2011 13:39

Ja już w domu :D Dzieki za zlota i mam nadzieje do nastepnego ;]
InEs - Nie Cze 12, 2011 14:12

Część ekipy poznańskiej po nocnym powrocie (3:00 Poznań) również dotarła do domu.

Dzięki za kolejnego udanego zlota.

Szczególne podziekowanie dla kolegi emes'a za rozmowy o tym jak się nie dać biurom nieruchomości.

Zetesowi i jego małżonce za zaproszenie na kawę i truskaweczki w drodze na zlota.

Remigiusz - Nie Cze 12, 2011 14:38

I ja dotarłem do Strzyżowa :wink:

Dziękuję wszystkim za super zabawę i czekam na filmy z toru :wink:

zetes - Nie Cze 12, 2011 14:54

Meldujemy powrót do domku, który nastąpił o 13,49. Dzięki za kolejne miłe spotkanie i do zobaczenia. :grin:
hvil - Nie Cze 12, 2011 15:06

Ja tez w domku
Perez - Nie Cze 12, 2011 15:54

Skromny sznureczek ode mnie, a więcej jak odpocznę, bo strasznie nie wyspany jestem :P
https://picasaweb.google.com/perezpereziu/XIXZlotRoverkiPl?authkey=Gv1sRgCOX_yLeo98DMvgE
MaReK jak wrzucić filmy?

martens - Nie Cze 12, 2011 16:05

No to i odemnie kilka fotek - sukcesywnie bede uzupelniala :)

https://picasaweb.google.com/103939941637348882887/XIXZlotRadom?authkey=Gv1sRgCJGvqpzm6p_8Fw&feat=directlink

edit:
dodane nastepne

eMdzik - Nie Cze 12, 2011 16:21

Ja również dojechałem (do Łodzi) już wczoraj przed północą niestety. Dzięki wielkie za wspólną zabawę i pogaduchy (szczególnie z kolegą Practicator) no i rywalizację na torze (tutaj oczywiście warta podkreślenia technika jazdy MaReK'a, który w świetnym stylu wygrał... DIESLEM... nie mogę tego przeżyć... dieslem... a ja zakładałem nowy silczniczek VIS od Tommiego ;)) ). GRATULACJE MaReK za wynik na torze i za super filmy wieczorkiem w sobotę no i czekam na Twoje (i innych) foto i video relacje - ciekaw jestem jak tam sobotni grill się udał ? ;)

Jeszcze raz wielkie dzięki za wszystko i do zobaczenia na następnym zlocie, eMdzik.

Ps. Krzyk Walkie siedzącej na fotelu pasażera podczas jazdy po torze... BEZCENNY! ;))

nikon - Nie Cze 12, 2011 17:01

W domu już o 11.30, ale dopiero teraz do kompa dosiadłem. Dzięki za zlot, nowe znajomości i pozdrowionka dla wszystkich i do zobaczenia następnym razem. :grin:
Mariusz418 - Nie Cze 12, 2011 17:17

WITAM

Miło było klojny raz nowi koledzy naprawde przepysznie jeszcze raz dzięki


MARIAN

PS. pozdrowienia dla Plagusów i szweda

VMatas - Nie Cze 12, 2011 17:35

Pozdrawiamy wszystkich - Boz i VMatas też już dotarli na miejsce :)

Dziękujemy za mile i ciekawe dni.

Duże dzięki Mariusz418 za dilerskie opcje w mojej 75'e :D Wszystko śmiga jak należy się - teraz tylko jeszcze niektóre problemy pousuwać:)

Speedy - Nie Cze 12, 2011 18:07

I ja do domu dotarłem o 16:00 dzięki wszystkim za zlot i widzimy się w Zatorze 2 lipca mam nadzieję :)
aliciaMG - Nie Cze 12, 2011 18:40

No i my przed godzinką bezpiecznie dotarliśmy do domku :grin:

Wszystkim wielkie dzięki za mile spędzony czas, a w szczególności Hrabiemu, "Panu Kuleczce" ( :mrgreen: ), Monice i pozostałym śmieszkom za doprowadzenie nas do łez swoimi niesamowitymi opowieściami :mrgreen:

Mariusz418, bardzo dziękuję za pomoc. Była bezcenna!!! Jak tylko zdobędę potrzebne części to od razu śmigam do Was :wink:

monia0023 - Nie Cze 12, 2011 18:47

Dziękuję Wszystkim Obecnym, za ciepła przyjęcie, super atmosferę, bezcenne porady. Szkoda,że to co fajne, tak szybko się kończy.
walkie - Nie Cze 12, 2011 19:17

eMdzik napisał/a:
Walkie powinna potwierdzić - miała okazje się przejechać ;)


No miałam, nie wiem co mi strzeliło do głowy, żeby akurat Ciebie poprosić o podwózkę na parking. Syndrom dnia wczorajszego zamroczył jasność umysłu ;)

MaReK napisał/a:
Justyna, walkie faktycznie opowiadała o Twojej przejażdżce ;D
Jedynym sposobem na ostudzenie Twoich emocji była groźba zarzygania tapicerki ;D


Biorąc pod uwagę, że 10 minut wcześniej zjadłam żurek i placka po węgiersku to było to realne zagrożenie ;)

maniaq - Nie Cze 12, 2011 19:21

odkopuje sie z zaleglosci, foty , niebawem...

Podziekowania zarzadowi za organizacje i powodzenia nowo wybranym ;)

walkie - Nie Cze 12, 2011 19:26

eMdzik napisał/a:
Ps. Krzyk Walkie siedzącej na fotelu pasażera podczas jazdy po torze... BEZCENNY! ;))


Nawet nie pamiętam co ja tam krzyczałam. Mam nadzieję, że nie było bardzo niecenzuralnie. ;)

A na koniec napiszę, że my się meldujemy na miejscu. Po trudnym rozliczeniu z hotelem wyruszyliśmy w południe z Radomia. O 16:30 byliśmy w domku więc całkiem dobry czas Orson wykręcił. Na szczęście trochę kimnęłam więc nie wiem co on tam na drodze wyczyniał.
Zlot myślę, że się udał, była fajna atmosfera, fajni ludzie, fajna zabawa. Czekam na kolejny, jesienny i to jubileuszowy :)

eMdzik - Nie Cze 12, 2011 20:35

[quote="walkie"]
eMdzik napisał/a:
Ps. Krzyk Walkie siedzącej na fotelu pasażera podczas jazdy po torze... BEZCENNY! ;))


Nawet nie pamiętam co ja tam krzyczałam. Mam nadzieję, że nie było bardzo niecenzuralnie. ;)

Ku..wa, ku..wa, ku..wa.... (razy 5)... zawsze tak jeździsz?... ku..wa, ku...wa, ooo..... ku...waaa..... uff... Tak więc... NIE - "wcale" nie było niecenzuralnie :P Autorytet, że tak powiem jak na Panią Prezes przystało :P :P :P

walkie - Nie Cze 12, 2011 20:40

eMdzik, ale Ciebie nie zbluzgałam chociaż ;)
no i była prezesowa ;)

camaro17 - Nie Cze 12, 2011 20:52

Ja również dziękuję za miło sprzędzony czas na zlocie, do domciu zameldowałem się ok. 15 także droga powrotna nie była aż taka zła :)

Pierwszy zlot ogólnopolski już odhaczony na mojej liście, mam taką nadzieję że następne pozycje pt. "następne zloty" polecą bez problemu ..... :mrgreen:

Jeszcze raz dla wszystkich wielkie podziękowania :)

hvil - Nie Cze 12, 2011 21:44

Ja dziękuję wszystkim obecnym:) fajny weekend skręciliśmy wspólnymi siłami, następnym razem trzeba przyjechać wcześniej bo w sobotę się musiałem oszczędzać by w niedz. kierować, a tak nie powinno być:) Ale i tak daliśy rade pobalować do 3:30:)


Dziex dla Praktikera za MGF do ogladniecia w celach przekladkowych:) Rób to sprzegło i wpadaj w rejony Lublina.

kasjopea - Nie Cze 12, 2011 21:59

Ja też w końcu w domu (dokładnie ok. godziny 20).
Dziękuję wszystkim za super atmosferę, przejęcie moim stanem ( ;) ), życzenia. Szczególne podziękowania dla Ciufy, który był moim kierowcą w sobotę i z przejęciem stosował opcję "baby on board" ;) :D oraz Hrabiemu, dzięki któremu mogłam zaliczyć dzisiaj chociaż część z atrakcji, które straciłam w sobotę. Dzięki chłopaki :*

Ciufa - Nie Cze 12, 2011 22:13

polecam sie na przyszłość :D
Hrabia - Nie Cze 12, 2011 22:25

Kasjopea. Cała przyjemność po mojej stronie i to ja bardzo dziękuję. Mam nadzieję Ci którzy brali udział w rozmowach do 3:30 z soboty na niedzielę przekonali się do mnie :P

W kolejności:
Zarządowi za samą inicjatywę, przygotowania i realizację.
hFEEL-ovi ;) Za pełną emocji podróż i chrapanie nad ranem. Dzięki niemu wiem jak brzmi V8.
Wszystkim osobom towarzyszącym nam przy stole za cierpliwość i znoszenie opowieści i dowcipów. Hvil niech przeprasza za siebie (kuleczka w uchu) :P
Markowi że nie starał się mnie na siłę odnaleźć w celu skręcenia karku ;)
Całej ekipie lubelskiej za namówienie mnie do udziału (szkoda że tylko sobota-niedziela)
Ciufa... dzięki za dobre rady :)

Kasjo zostawiam na koniec bo to osoba lista dziękczynna :)
- za szybką podróż do Janowca
- za odpuszczenie mi nieznajomości historii w/w miejscowości :)
- za spacer 1km pod górę w sumie bez celu
- za rozmowy i kawę
- spacer po Kazimierzu
- odwiezienie do Puław
- ... i wiele, wiele innych rzeczy :)

Jeszcze raz serdeczne dzięki Wszystkim.
Wielki szacunek :)

hvil - Nie Cze 12, 2011 22:33

Hrabia, za namówienie odrobisz w polu:-)

Z podróż, lajt mandaty co przyjdą przekieruje do Ciebie;)

A kuleczka była wypadkiem przy pracy i nie co się śmiać bo ja dawno takiej paranoi nie miałem jak wtedy!!!

Paul - Nie Cze 12, 2011 22:48

I ja dotarłem, o 15, do domu.

Dzięki wszystkim za udział i wspólną zabawę, a szczególnie Organizatorom :D

Gratulacje i życzenia powodzenia dla nowego zarządu :ok:

siemion_ - Nie Cze 12, 2011 23:26

I również ja dziękuje za pełen niespodzianek zlocik :) atmosfera jak zawsze rewelacyjna, wiele atrakcji i wrażeń. Podziękowania dla organizatorów i uczestników.

MaRecKi jak zawsze idzie na oskara tym razem również w kategorii efekty specjalne ( Wizard_gp).

Mariusz418 jak zwykle niezastąpiony "doktor MG i mr Rover".

Gonia i Tomi fffffffff :) aaa i nie czekajcie już pod hotelem bo jestem w domu.

zetes,emes,kasjopea,brt,maciej,walkie,Tomaszi, Iza dziękue za wszystkie porady

practikator gratuluje wiedzy technicznej,

Nikon jak odjeżdzałeś rano z pod hotelu myślałem że pieszo będe wracał :-)) .

Viola,Joa,Perez,Ownstlr za 13 min tele-confa :))


i do zobaczenia może już niedługo.[/b]

dzelo23 - Pon Cze 13, 2011 07:06

Ja również dotarłem bezpiecznie :-) wczoraj ok 12:30.
Wielkie dzięki dla organizatorów, MaReK'a, Kasjo i Joa za czekanie w czwartek, Senn i Andrew S za rajd, Mariuszowi za przeskanowanie eR i nocne rozmowy, Perez'a i Pauliny za pogadanki o wszystkim i o niczym, wszystkim którzy cierpliwie znosili moje towarzystwo :-)
Jeszcze raz wielkie dzięki

violla - Pon Cze 13, 2011 09:51

Wielkie dzięki za wspólną zabawę i miłą atmosferę :smile: .
Dołączam się również do podziękowań Organizatorom (szczególnie za to, że miałam tak blisko :P ).

siemion_ napisał/a:
Viola,Joa,Perez,Ownstlr za 13 min tele-confa )

Ups... połączenie nieodebrane... Znowu lanie pasem od Szefunia :wink: .
Przy okazji lania, chciałabym bardzo przeprosić Wszystkich, których zestresowałam na torze :sad: . Niewtajemniczonym "pochwalę się", że pojechałam pod prąd... :oops: Eh... i taką nieodpowiedzialną wybrali do Zarządu :twisted:

radomraptile, przez Ciebie nie mogę czytać tego wątku w domu! Mój stary laps, przy tak dużej ilości zdjęć (pewnie dużych) wymięka :wink:


Jeszcze raz dziękuję Wszystkim za miłe spotkanie! :smile:

Harry - Pon Cze 13, 2011 10:49

Dzięki za fajny zlot :mrgreen:
u Grubego zostawiłem browary jeszcze :evil: gdzies 20 km od radoia przypomniałem sobie o tym :razz:
szkoda,że nie było naklejki zlotowej na szybe :sad:

dzieju - Pon Cze 13, 2011 10:54

Dziekuje za mile przywitanie nowicjusza na zlocie , byl to moj pierwszy prawie caly zlot .

Wracalem z warszawy w czwartek do czestochowy i troche zboczylem z trasy aby zobaczyc tyle roverkow na raz w jednym miejscu .

W sobote bylem rano i zaliczylem Rajd ktory okazal sie ciekawa wycieczka :D - dzieki tommyyogi ktory zlitowal sie i pojechal ze mna i moja zona stresowalismy sie nie wiedzielismy czego sie spodziewac a okazalo sie to niezla frajda :D , Perez dzieki za wychamowanie bo tak sie nakrecilem ze grozilo mi to uszkodzeniem zawieszenia jak i Perezowi ktory nie mial wyjscia i lecial za nami bo mu licznik nie dzialal ilosci KM a dla zabawy mnie sie zawiesil predkosciomierz na 160km/h :D bylo fajnie , przepraszam z gory za moje zachowanie jak gdzies cos walnolem .

Ogolnie bardzo nam sie podobalo .

Milo bylo poznac Kasjo zaraz pewnie mnie tu pojedzie za moja gramatyke i ortografie :D .

Dziekuje jeszcze raz za spotkanie i do zobaczenia znowu ..

ps. Filmiki rowniez byly swietne gratuluje wykonania i montazu .

Joa - Pon Cze 13, 2011 14:25

no to teraz ja :)

dziekuje przede wszystkim za zaufanie i wybranie mnie do zarzadu- mam nadzieje, ze uda mi sie go nie zawiesc.

dziekuje tez wszystkim za jak zwykle fantastyczna atmosfere. ciesze sie, ze znow mielismy okazje sie spotkac :) i oczywiscie super, ze bylo tyle nowych osob- mam nadzieje do zobaczenia na kolejnym :)

nastepnie Kasjo i Marek- dzieki za transport :)

Kasjo dzieki za to, ze mnie nie ubilas jak wracalam do pokoju bladym switem i Cie budzilam i za to, ze dzieki Twojemu wczesnemu wstawaniu ani razu na nic nie zaspalam :) rzadko sie zdarza :D

no i dzieki wielkie wszystkim, przez ktorych to tak pozno (a moze raczej wczesnie :hm: ) wracalam. nie bede wymieniac z nickow, bo pewnie za duzo by tego bylo ;)

pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnym zlocie! :)

Tomi - Pon Cze 13, 2011 18:07

Ja również przyłaczam się do podziękowań za organizację, zabawię, atmosferę i całokształt :)

Szczególne podziękowania dla
Walkie, Orsona, Invit i Dudka za przygarnięcie kropków :)

Poniżej kilka fotek... Jak wrzucę na Picase do podam sznurek do całości











MaReK - Pon Cze 13, 2011 18:46

Tomi a może zasilimy zdjęciami galerię klubową?
Tomi - Pon Cze 13, 2011 18:55

Wiesz co... jest jedna rzecz, która powoduje, że mam opory, przed wrzuceniem do galerii klubowej... autor staje się anonimowy :(
MaReK - Pon Cze 13, 2011 19:01

No nie. Zdjęcie będzie Katalog Zlotu, Radom 2011, Zdjęcia użytkownika TOMI, Zdjęcia użytkownika VMATAS, itp. itd.
greg-si - Pon Cze 13, 2011 19:05

MaReK, ale to Ty musisz wrzucać bo ja np. chyba nie mogę?
I jeszcze jedna sprawa. Czy będziesz wrzucał wszystkie filmiki z przejazdów czy tylko wybrane?

Tomi - Pon Cze 13, 2011 19:09

Musiałbyś założyć galerię i dodać... czy to się robi z profilu użytkownika?

[ Dodano: Pon Cze 13, 2011 19:09 ]
Ponadto, nawet jeśli klikam na "dodaj zdjęcia" wyrzuca mnie na stronę główną. Więc albo coś się powaliło... albo nie mogę dodać zdjęć.

Senn - Pon Cze 13, 2011 19:17

Ja również dołączam się do podziękowań za zlot przede wszystkim organizatorom. Uczestnikom za wspólne pogawędki, zabawe, przejażdżki. Dżelo dzięki za pomoc w rajdzie i miłe towarzystwo na pokładzie. Tobianiowi za możliwość poznania pałera 827 :) oraz Praktikatorowi za mozliwość przejechania się gokartem MG :) Maćkowi, Kruszonowi i AndrewSowi za to że nie chrapią hehe. Hvilowi za wykłady odnośnie trudności przekładania R800. Generalnie kolejny super zlot na którym udało sie być.

Tomi, super fotka - dziękuje !! ! Widać że felga na wierzchu więc oszczędzania nie było ;)

Remigiusz - Pon Cze 13, 2011 19:36

MaReK, Gdzie jest ten serwer na filmy i kilka zdjec :)
Harry - Pon Cze 13, 2011 19:48

Senn napisał/a:
Praktikatorowi za mozliwość przejechania się gokartem MG

to samo :mrgreen: dzieki :mrgreen:

IInvit - Pon Cze 13, 2011 19:59

Ja również chcę wszystkim podziękować za zlot :) szkoda tylko, że zdrowie i słaba głowa nie pozwoliły mi bawić się z Wami do białego rana :( ale i tak było super :) cieszę się, że kolejny raz mogliśmy się spotkać.
Chcę również podziękować "staremu" Zarządowi, za trud i pracę w naszym Klubie oraz pogratulować Nowemu Zarządowi i życzyć sukcesów :)

Ciufa - Pon Cze 13, 2011 20:34

violla napisał/a:
chciałabym bardzo przeprosić Wszystkich, których zestresowałam na torze .

Marek stwierdził, że ci czymś podpadłem ale nie wiem czym ;)
i nie chciałabys usłyszeć co Pan Ptak mówił na Ciebie jak zobaczył cie przed maską samochodu :P

Dziewan - Pon Cze 13, 2011 20:53

Ja również dołączam się do podziękowań za zlot, na którym bawiłem się świetnie. Poznałem fajnych ludzi - Dzięki za miłe przyjęcie. Do zobaczenia wkrótce. :wink:

P.S. Mam nadzieję, że wybiorę się na spota do W-wy. Jak czas oczywiście mi pozwoli.

martens - Pon Cze 13, 2011 21:09

Ja wreszcie mam chwilke aby dolaczyc do podziekowan :grin:
Ustepujacemu Zarzadowi za organizacje.
Wszystkim obecnym za przemila atmosfere i ciekawe rozmowy (tu nie moge wymieniac bo potrzebowalabym pelnej listy uczestnikow)
MaReK i Wizard_gp (efekty) za trud wlozony w przygotowanie filmow z poprzednich imprez.
AndrewS z wspolna trase Pulawy - Radom.
Mad za proby pilotowania - nie moglam poleciec za Toba bo jechalam za AndrewS a Wy sie nie widzieliscie ;)
monia0023 za wspanialy rajd z wieloma niezapomnianymi atrakcjami (min. tankowanie na promie).
Tomiemu za porady foto - probowalam ale nie wyszlo, musze dopracowac technike na spokojnie ;)
Kasjo za mile pogawedki i zaufanie.
Hrabia i Hvil - za doprowadzenie do łez dowcipami i opowiesciami ;) i spokojna trase do Lublina
i wszystkim pozostalym ktorych nie wymienilam za mile spedzony czas

ponizej przypominam link do kilku wykadrowanych fotek:
https://picasaweb.google.com/103939941637348882887/XIXZlotRadom?authkey=Gv1sRgCJGvqpzm6p_8Fw&feat=directlink

oraz do "surowki" zrzuconej z aparatu:
https://picasaweb.google.com/103939941637348882887/RadomSurowkaa?authkey=Gv1sRgCIb3kcCyzsvTiwE&feat=directlink

Ley - Pon Cze 13, 2011 21:19

Ja również dziękuję za bardzo owocny Zlot :) Działo się oj działo :D

Na wstępie dziękuję Dudkowi i IInvit, za wspólny dojazd na miejsce... i przetestowanie możliwości mojego auta na trasie do Radomia :D

Dziękuję Joasi i Tricky'emu za wspólną zabawę na trasie rajdu turystycznego, szukanie "Aldony" i dyskusje na temat tego na co jest czas w sklepie :D Tricky: za rok wygryziemy kruszona z podium, nie? :razz:

Dziękuję też całej ekipie "z pod zielonego ZRka", z którą do wczesnych godzin porannych integrowaliśmy się z pt na sob przy rytmach Maleo Reggae Rockers i nie tylko ;) Było magicznie :D

Oczywiście powinienem podziękować jeszcze wielu, naprawdę wielu osobom za niezapomniane chwile.. co ja piszę wielu - wszystkim obecnym na Zlocie, bo to Wy tworzycie klimat tych spotkań i sprawiacie, że człowiek staje na głowie aby wygospodarować czas na kolejne :) Dziękuję Wam wszystkim.

Osobne podziękowania składam też Zarządowi, który przygotował ten i poprzednie zloty IV kadencji oraz imprezy rocznicowe - to naprawdę ciężka praca zorganizować takie eventy ale udało Wam się :) Nowy Zarząd ma wysoko zawieszoną poprzeczkę ;)

Na koniec skoro już o Zarządzie wspomniałem to oczywiście gratuluję piątce śmiałków, która przewodzić będzie Klubowi przez najbliższe dwa lata. Trzymam za Was kciuki :)

Pozdrawiam
Ley

Brt - Pon Cze 13, 2011 21:29

My również dziekujemy za Zlota jak zawsze było super i z atrakcjami (mrówki jak w panu Tadeuszu, wystające studzienki i inne) :) ;) ... Niewiele z Wami niestety mogłem czasu spędzić ile bym chciał, ale jak zawsze pracy orgznizacyjnej było trochę ... mam nadzieję i z tego co czytam dobrze się bawiliście :) My dopiero dziś do domu wróciliśmy i po 1514 weekendowych km i przebijaniu się przez stada ciężarówek na A4 mam dość kierownicy ... przynajmniej do jutra ;)

Nowemu Zarządowi życzę wytrwałości i sukcesów .. PS. segregator został u mnie ;) ... przywiozę go na jesienny lub jeśli gdzieś się wcześniej spotkamy to Wam przekażę ;)

Wyniki zeskanuję (jak zdążę) jutro w pracy i wrzucę do oglądania podobniej jak odpowiedzi z rajdu ;)

Połatane kółko w całości dotarło do domu i mam nadzieję, że obejdzie się bez potrzeby zakupu nowego kapcia. A narazie po wypiciu piwka "Kazimierskiego" idę spać, bo jeszcze chwila i z moją głowąstanei się to co na filmie :P ;)

emes - Pon Cze 13, 2011 21:59

Dziękujemy wszystkim za wspaniały zlot. Uczestnikom jak zawsze za niepowtarzalną atmosferę. Organizatorom za organizację. Ekipie za wspólny przejazd na zlot i powrót :ok:

Mamy nowy zarząd :) Tutaj jeszcze raz - powodzenia dla całej 5. Macie mocny i fajny skład :ok:

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie :)

Remigiusz - Pon Cze 13, 2011 22:28

Ja tutaj mam kilka fot i filmików ale w takiej sobie jakości te filmy :razz:

http://s1080.photobucket....e/Radom%202011/

AndrewS - Pon Cze 13, 2011 22:34

hmmm kurde za wszystko juz bylo dziekowane
co by tu wymyślić, żeby sie nie powtórzyć :roll:

ha ha wiem

Senn dzieki za alkomat !! !!!!!!!!! :lol:


a BTW myslalem ze ta landara to bardziej kładzie się w zakręty, dzięki Tomi za fotki

Gusiak - Pon Cze 13, 2011 23:35

I my się podłączamy :)

Wszystkim uczestnikom za doskonałą imprezę, Zarządowi - za jej organizację.

Trochę bardziej indywidualnie:
- Joa, Gites, Speedy, practicator, Irek - za noc z czwartku na piątek - było tanecznie, muzycznie, wesoło :D rano było gorzej :/ nie dotarliśmy na tor :(
- kruszon - za rozmowę...
- Gonia, Mariusz418, kruszon - za wyciąganie do tańca - nie udało się, za trzeźwa byłam :P
- Dudekmis, orson - za podobno pełne zapału, acz nieudane próby dobudzenia nas :smile:

Specjalne podziękowania i pozdrowienia dla pięciu młodych chłopa dorwanych podczas rajdu przy pytaniu o most pontonowy - usilnie starali się odpowiedzieć na resztę pytań :lol: , po czym wymiękli na widok itinerera :mrgreen:

Raz jeszcze dziękujemy i do zobaczenia :smile:

I jeszcze podziękowania dla Kruchutkiego (właśnie się o nie upomniał), w sumie nie wiem za co, ale niech mu będzie :całus:

maciej - Wto Cze 14, 2011 07:09

Ley napisał/a:
Tricky: za rok wygryziemy kruszona z podium, nie? :razz:

Dobrze, dobrze. Trzeba sobie wysoko stawiać poprzeczkę. ;) :D

Gonia - Wto Cze 14, 2011 08:24

Ja również dziękuje Wszystkim Kochanym Mordeczkom za spotkanie.:*
Tomiemu za cierpliwość;)
Walki,Orsonowi, Invit i Dudusiowi za przygarniecie.
Kruszonowi, Simco, Ley za tańce do rana.
Siemion przeproś proszę swoja Połówkę za wiesz co;)aaa i już nie czekamy na Was pod hotelem....


Dziękuję Zarządowi za kolejny wspaniały Zlot.
Walki, podziwiam za tak dużą dozę cierpliwości.
MaRek jak będę na jakimś filmie z piątku to masz normalnie !%!!!@#

Nowemu Zarządowi życzę wielu sukcesów i pamiętajcie: POMOŻEMY!!!


Pozdrawiam

violla - Wto Cze 14, 2011 09:05

Ciufa napisał/a:
Marek stwierdził, że ci czymś podpadłem ale nie wiem czym

Hmm... ciężko mi się odnieść do tego, bo nie pamiętam :oops: jak wydlądasz :wink:
Ciufa napisał/a:
i nie chciałabys usłyszeć co Pan Ptak mówił na Ciebie jak zobaczył cie przed maską samochodu

Wolę nie wiedzieć :wink:

zetes - Wto Cze 14, 2011 09:30

Gusiak, jak to sie stało, że sie już nie zobaczyliśmy :sad: szukałem, szukałem ale nie znalazłem.
Gusiak - Wto Cze 14, 2011 09:33

zetes napisał/a:
Gusiak, jak to sie stało, że sie już nie zobaczyliśmy :sad: szukałem, szukałem ale nie znalazłem.


Kruchy się już nie czuł na siłach bawić dalej :sad: , więc solidarnie z nim poszłam spać.
Miałam jeszcze nadzieję, że może po rajdzie uda nam się porozmawiać, ale niestety, zabrakło czasu :sad:

Może spotkamy się w Zatorze :)

dziuniek - Wto Cze 14, 2011 10:24

Ja także dziękuję za super zabawę - szkoda, że mogłem być tylko 1 dzień. Mam nadzieję, że następnym razem pobawię się dłużej.
Tomi - Wto Cze 14, 2011 10:26

AndrewS napisał/a:
hmmm kurde za wszystko juz bylo dziekowane
co by tu wymyślić, żeby sie nie powtórzyć :roll:

ha ha wiem

Senn dzieki za alkomat !! !!!!!!!!! :lol:


a BTW myslalem ze ta landara to bardziej kładzie się w zakręty, dzięki Tomi za fotki


Fotek jest troszkę więcej... ale wszystkich nie wrzucałem. Na stronie klubowej MaReK pewnie udostępni w klubowej galerii (coś ponad 50 zdjęć). Jeśli chcesz mogę Ci podesłać te z 8-setką (Twoją i Senna).

sim_co - Wto Cze 14, 2011 11:40

No to ja krótko - DZIĘKI! ;)
Kozik - Wto Cze 14, 2011 12:05

Dzięki za świetną imprezę, kolejne 1000km łobełek wytrzymał i udało się nie rozbić na torze ;)
hvil - Wto Cze 14, 2011 12:34

i ja dziekowac:) a kiedy znowu? i gdzie i czemu tak drogo?:D
Tomi - Czw Cze 16, 2011 21:09

Przeglądałem dziś fotki MGF'ów i pewna sugestia do Hvil'a MGF/TF serwo ma też odwrotnie :P Niezależnie od wersji (LHD czy RHD) serwo jest po stronie pasażera.
Senn - Czw Cze 16, 2011 21:21

Tomi napisał/a:
Fotek jest troszkę więcej... ale wszystkich nie wrzucałem. Na stronie klubowej MaReK pewnie udostępni w klubowej galerii (coś ponad 50 zdjęć). Jeśli chcesz mogę Ci podesłać te z 8-setką (Twoją i Senna).


Tomi jeśli mogłbyś to prosiłbym o fotki z 8-setkami w najlepszej rozdzielczosci na alexsen(@)poczta.onet.pl

Tomi - Czw Cze 16, 2011 21:47

Jutro wyślę...
hvil - Czw Cze 16, 2011 23:50

Tomi, zauważyłem to u wioli w tfie:)
Tomi - Pią Cze 17, 2011 09:06

No tak, tylko padła sugestia, że serwa nie trzeba przekładać (coś mi się tak, wydaje), a niestety trzeba przekładać, gdyż w wersji RHD jest ono również po stronie pasażera (angielskiego) :(
maciej - Pią Cze 17, 2011 09:17

Mam takie nieśmiałe pytanie - kiedy będą wyniki prób i rajdu? :)

Bo mnie ciekawość zżera. ;)

Brt - Pią Cze 17, 2011 09:28

Joa napisze relacje ze Zlotu i tam umieści wszelkie wyniki i odpowiedzi z rajdu - już dostała materiały :)
maciej - Pią Cze 17, 2011 10:02

Oki. :)
Trochę jej pomogę. ;)

kruszon - Pią Cze 17, 2011 16:02

Ufff! W koncu chwila zeby cos skrobnac...
Kochani! Dziekuje wszystkim zlotowiczom za, jak zwykle, fantastyczna zabawe. Jestescie nieocenieni!
W szczegolności podziękowania dla:
- maciej - za podwozke na tor w piątek i za rewelacyjny pilotaż podczas rajdu
- Senn - za alkomat :)
- maciej, Senn, AndrewS - za s-pokoj ;)
- Gusiak - za przesympatyczna rozmowe
- Iinvit - za "spadłabym z krzesła" :)
- Gonia i Tomi - na Was zawsze mozna liczyc
- Orson - za uświadomienie o różnicach między Grekami, Egipcjanami, Wikingami, Spartanami i wszelkimi antycznymi (bardziej lub mniej) nacjami;)
oraz wszystkim, o ktorych moglem zapomniec, ale sami wiecie... :)

Do nastepnego albo moze szybciej!

Pozdrawiam

PS. Czy wszyscy którzy dostali dyplomy też mają na nich napisane XVII Zlot? ;)

Joa - Pią Cze 17, 2011 20:16

sluchajcie, relacja sie caly czas pisze, postaram sie ja wrzucic przed koncem weekendu.
bardzo prosze o wyrozumialosc, pierwszy raz to robie ;)

MaReK - Pią Cze 17, 2011 20:30

Spoko Aśka ;) W razie co pomożemy. Lepiej poczekać dłużej, ale mieć na wypasie opis, niż robić po łebkach i co chwilę edytować;)
eMdzik - Pią Cze 17, 2011 21:08

Marek a Twoich filmików z przejazdów po torze w Radomiu kiedy można się spodziewać? :))

Martens - rok temu pare fotek mojego autka od Ciebie było tak fajnych, że nie mogłem się zdecydować, które wstawić na avatar, a w tym roku trochę zostałem oszczędzony - szkoda robisz bardzo fajne zdjęcia...

Tricky - Pią Cze 17, 2011 23:05

I ja dopiero znalazłem chwilkę, żeby coś napisać.

podziękowania w szczególności dla:
Joa, Ley - za wybór mnie na kierowcę naszej ekipy w wieczór poprzedzający i dobrą zabawę podczas rajdu ;) i za "doprowadzenie do porządku" w chwilach zapomnienia :oops:
Harry i Practicator - dzielenie pokoju z Wami i pogaduchy przed snem przypomniały mi studenckie czasy :)
Harry - również za poratowanie "setką" w potrzebie ;) (oleju oczywiście)
MaReK, maniaq - za emocjonujące przejażdżki na śliskim już torze'
kasjopea - za miłe pogawędki

Wszystkim dziękuję za fajną, zlotową atmosferę!

kruszon napisał/a:
PS. Czy wszyscy którzy dostali dyplomy też mają na nich napisane XVII Zlot? ;)

ja na XVII zlocie nie dostałem dyplomu, więc mi to nie przeszkadza ;)

emes - Sob Cze 18, 2011 13:17

Trochę moich zdjęć z toru w galerii klubowej: http://www.roverki.pl/gal...wnika-emes.html

Wielkie podziękowania dla MaReK za pomoc przy obróbce i dodaniu do galerii :ok: :)

MaReK - Sob Cze 18, 2011 13:19

emes napisał/a:
Wielkie podziękowania dla MaReK za pomoc przy obróbce i dodaniu do galerii :ok: :)

Drobiazg...

aliciaMG - Sob Cze 18, 2011 15:12

emes, ale mega fotki zrobiłeś na torze mojemu ZetoRkowi :)
Wieeeelkie dzięki ;)

Harry - Nie Cze 19, 2011 19:37

Tricky napisał/a:
Harry i Practicator - dzielenie pokoju z Wami i pogaduchy przed snem przypomniały mi studenckie czasy :)
Harry - również za poratowanie "setką" w potrzebie ;) (oleju oczywiście)


spoko nie ma problemu, :wink:

Perez - Nie Cze 19, 2011 20:09

Tomi napisał/a:
Niezależnie od wersji (LHD czy RHD) serwo jest po stronie pasażera.

Wiem co chciałeś napisać, ale źle to ująłeś, bo w anglikach jest serwo po lewej stronie.
Fakt faktem przy przekładce trzeba to serwo też przenosić.

Tomi - Pon Cze 20, 2011 10:14

Perez napisał/a:
Tomi napisał/a:
Niezależnie od wersji (LHD czy RHD) serwo jest po stronie pasażera.

Wiem co chciałeś napisać, ale źle to ująłeś, bo w anglikach jest serwo po lewej stronie.
Fakt faktem przy przekładce trzeba to serwo też przenosić.


Nie ująłem tego źle. Pasażer w wersji RHD i LHD nie siedzi w tym samym miejscu... a serwo jest zawsze po stronie pasażera :P

Taki skrót myślowy, że w LHD jest po prawej stronie, a RHD po lewej :)

Perez - Pon Cze 20, 2011 12:08

No faktycznie, ale ze trzy razy czytałem Twoje zdanie i nie mogłem zrozumieć :P
greg-si - Wto Cze 21, 2011 19:16

Mam pytanie co do wyników toru.
Mam drugi czas w klasie turystycznej ale tak jakbym został pominięty.
Można prosić o jakieś wyjaśnienia jak były zliczane te czasy etc.

Ps. Mój rover to 400 z silnikiem 1.4 tak na marginesie ;)

maciej - Wto Cze 21, 2011 19:43

greg-si, możliwe, że to mój błąd - żeby przyspieszyć publikację wrzuciłem wyniki do Excel'a i puściłem regułki, ale nie konsultowałem tego z organizatorami Zlotu.

Patrząc na wyniki (i moją własną jazdę - nie zdążyłem pojechać 3 próby z Piotrem, a za przy drugim przejeździe poprawiłem czas, więc liczę, że przy trzecim też bym poprawił), podejrzewam, że organizatorzy liczyli tylko pierwsze dwa mierzone biegi, bo nie wszyscy mieli szansę na trzeci (np. ja chciałem, ale nie zdążyłem).

Jeśli organizatorzy to potwierdzą, to zmienię tabelkę i umieszczę poprawioną.

Prawdopodobnie to jest mój błąd, że nie skonsultowałem tego przed publikacją.
Jeśli tak to z góry przepraszam.

PS. Osoby, których auta nie mają podanego silnika są o to proszone do mnie na PW, to pouzupełniam.

greg-si - Wto Cze 21, 2011 19:56

maciej napisał/a:
Patrząc na wyniki (i moją własną jazdę - nie zdążyłem pojechać 3 próby z Piotrem, a za przy drugim przejeździe poprawiłem czas, więc liczę, że przy trzecim też bym poprawił)

To tylko teoria. Bo przy nieskończonej liczbie prób zeszlibyśmy do czasu jednej sekundy ;) Moje pierwsze dwa wyniki są prawie identyczne bo drugi przejazd miałem na wilgotnym torze natomiast trzeci już na 'czystym'.

maciej napisał/a:
podejrzewam, że organizatorzy liczyli tylko pierwsze dwa mierzone biegi, bo nie wszyscy mieli szansę na trzeci (np. ja chciałem, ale nie zdążyłem).

Pewnie na pewno tak będzie :)

maciej - Wto Cze 21, 2011 20:04

greg-si napisał/a:
To tylko teoria. Bo przy nieskończonej liczbie prób zeszlibyśmy do czasu jednej sekundy ;)

Raczej doszlibyśmy do granic możliwości auta lub kierowcy.
greg-si napisał/a:
Moje pierwsze dwa wyniki są prawie identyczne bo drugi przejazd miałem na wilgotnym torze natomiast trzeci już na 'czystym'.

Ale jak to?
Im później, tym było bardziej mokro...

greg-si - Wto Cze 21, 2011 20:11

Cytat:
Raczej doszlibyśmy do granic możliwości auta lub kierowcy.

No właśnie. W nieskończoność czasu poprawiać się nie da.

Cytat:
Ale jak to?
Im później, tym było bardziej mokro...

Nie zupełnie. W pewnym momencie troszkę pokropiło i jak już ruszyłem to było czuć że jest bardziej ślisko (na moich slick`ach :P ) później przestało no i kolejny raz jak zaczęło padać to większość się zmyła.

Joa - Wto Cze 21, 2011 20:48

tabelka poprawiona :)
maciej - Sro Cze 22, 2011 09:44

Spojrzałem na wyniki rajdu i mam pytanie (nie, żebym chciał oprotestować wyniki ;) ;) ;) ). :)

Czy 19-sty punkt był za stempelek w Kazimierzu?

Bo naliczyłem 18 punktów z zadań - 10 z pytań i 8 znaków, a suma punktów jest 19. :)

walkie - Sro Cze 22, 2011 10:19

maciej, tak, stempel był także punktowany (ale nie była punktowana ich ilość, bo niektórzy to całe kartki ostemplowali - miał być jeden stemple jakiejkolwiek inf. turyst, )
maciej - Sro Cze 22, 2011 10:49

Oki. :D

Czyli z kruszonem "zmaksowaliśmy". :D

walkie - Sro Cze 22, 2011 11:14

maciej, tak jakby ;)
tommyyogi - Pon Cze 27, 2011 17:32

Troszkę spóźniony podaję linę do moich skromnych zdjęć. Może ktoś odnajdzie gdzieś siebie :)

https://picasaweb.google.com/Tommyyogi20/XIXOgoNopolskiZlotRoverkiPl?authkey=Gv1sRgCOyamr3u8ITA_QE

Miłego oglądania.

walkie - Pon Cze 27, 2011 23:24

tommyyogi napisał/a:
Może ktoś odnajdzie gdzieś siebie :)


ja siebie bez problemu ;)

Tobianiu - Wto Sie 02, 2011 13:19

Witajcie po dluuugiej przerwie. Skoro powrocilem do swiata, to zalaczam komorkowe zdjecia 800setek! :cool: wybaczcie, ze tak dlugo.... >>>LINK<<<

Zlot z mojej strony bardzo krotki, jednak wrazenia na 100% pozytywne.

Jesli jesienny nie wypadnie mi podczas nieobecnosci w kraju to bede. :wink: Budujmy sile 800!


Senn napisał/a:
Tobianiowi za możliwość poznania pałera 827 :)

no i powiem Ci, ze najpierw belikatnie zbladles.... a po chwili usmiech na celego; taki staruszek a jak potrafi ucieszyc duzych chlopcow :cool:
przekonalem do 827? :cool:

Senn - Pon Sie 29, 2011 20:41

Tobianiu, mógłbyś umieścić te zdjęcia na jakimś ogólnodostępnym serwerze plików bo nie mam ochoty rejestrować się na chomiku :)