Zobacz temat - [r25] Demontaż silnika,prośba o szybką poradę
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r25] Demontaż silnika,prośba o szybką poradę

marcino2000 - Sob Cze 11, 2011 13:09
Temat postu: [r25] Demontaż silnika,prośba o szybką poradę
Witam, właśnie demontuję silnik z mojego R, już wisi na zawiesiach, wykręciłem wszystkie śruby od strony koła zamachowego, jednak mimo wszystko coś tam mocno jeszcze trzyma, co to może być i jak to zdemontować? Pozdrawiam
M

kamax_19 - Sob Cze 11, 2011 13:15

Dolna łapa silnika co przychodzi pod maglownicą, jak staniesz przodem do auta to z lewej strony pod silnikiem ją masz.

Pamiętaj wszystkie węże po odkręcać bo ja też się z tym zmagałem a tych holer***ch wężyków jest tam pełno :razz:

marcino2000 - Sob Cze 11, 2011 14:45

łapę o której mówisz dawno wykręciłem, chodzi mi o to że trzyma coś jak by za koło zamachowe, chciał bym rozdzielić silnik od skrzyni i go wyciągnąć. Czy tak się w ogóle da?
Jak ciągnę rugcugiem do góry to nic go nie trzyma oprócz połączenia silnik- skrzynia, coś tam jeszcze jest i nie chce ruszyć

[ Dodano: Sob Cze 11, 2011 14:45 ]
udało się:) trzymała łapa pod rozrusznikiem:) tematu nie zamykam bo możliwe że cośjeszcze będę potrzebował się dowiedzieć:) Pozdrawiam:)

kamax_19 - Sob Cze 11, 2011 21:44

Ja jak wyciągałem silnik to najpierw wyjąłem skrzynie ale to akurat z potrzeby bo skrzynia się sprzedała a silnik nadal leży i czeka na klienta.