Zobacz temat - [mg zr idt ] nagły spadek mocy od 160 w wzyż
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [mg zr idt ] nagły spadek mocy od 160 w wzyż

Firq - Pon Cze 20, 2011 21:28
Temat postu: [mg zr idt ] nagły spadek mocy od 160 w wzyż
WItam mam taki problem jak startuje od zera to do 160 auto idzie powiem jak wściekłe ale cieżko mi wykrzesać z niego wiecej ... brakuje mu mocy a pedał w podłodze ;/ jadąc np 120 km/h i nagle dodam gazu to auto zbiera sie az miło ale znowu dojde do 160 i lipa dalej idzie z połowa mocy niestety... Dodam ze świeci mi sie check engin ale po podłączeniu komputera żadnych błędów nie pokazuje... Podejrzewam wiązke idąca do pompy ale oprócz tego ze sie świeci kontrolka silnika żadnych objawów typu szarpanie nierówna praca itp
piatek - Wto Cze 21, 2011 10:20

grzebałeś przy rozrządzie ?? jesli nie to może być ze pada sterownik pompy albo bardziej przyjemna sprawa zobacz czy kabel idący do wtrysku sterującego(pierwszy wtrysk po prawej stronie ja stoisz przed silnikiem) nie jest przetarty przy samej wtyczce lub gdzies inngziej
Krzysi3k - Wto Cze 21, 2011 10:45

Firq, masz wskaźnik doładowania? Może Ci turbo zaczyna przy takim obciążeniu nie wyrabiać... Zakładam, że odcinki przy 4k rpm nie masz :)
Firq - Wto Cze 21, 2011 19:19

a gdzie tam kreci sie do 5 rmp :) wskaźnika nie mam zamontowanego ale moge dla testów zamontować, z tym ze jak by turbo przeładowywało to by były odcinki mocy co jakis czas a nie ze dojdzie do 160 i brak totalnie mocy... przy rozrządzie nie było grzebane
Krzysi3k, ile masz do 100 po chipie ??

Krzysi3k - Sro Cze 22, 2011 10:17

Firq, nie mierzyłem, bo wole ze sprzęgła nie strzelać :) Koło 8 sekund zapewne :)