Zobacz temat - [R45] Zmiana fotela kierowcy...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45] Zmiana fotela kierowcy...

Lee_War - Pon Cze 20, 2011 21:47
Temat postu: [R45] Zmiana fotela kierowcy...
Witam serdecznie wszystkich posiadaczy roverków. To pierwszy mój wpis tutaj. Mam do was ogromną prośbę... Próbowałem się dowiedzieć samemu ale wolałbym mieć potwierdzenie z kilku źródeł. Chodzi o fotel kierowcy do mojego R45, 1.6 benzyna, rocznik 2003. Muszę ten fotel wymienić na inny (auto z tego powodu nie przeszło przeglądu) i teraz pytanie: czy fotel z R45 ale rocznik np. 2000, 2001, 2002 będzie pasował do mojego auta? W Dublinie na szrocie powiedzieli mi, że i owszem ale wolałbym się upewnić zanim zabiorę się do montażu i kupna używanego fotela (ponieważ to szrot, więc zwrotów nie ma) jeśli okazałoby się, że jest inaczej...

Dziękuję z góry za ewentualne porady i pozdrawiam...

borek88 - Pon Cze 20, 2011 22:50

jesli masz auto i fotele przed liftem to na 100% podejda

najlepiej dodaj fotke wnetrza a powiem ci na bank

ale na nawet po lifcie fotele tez beda raczej zamiene z tymi od 2000<

Lee_War - Pon Cze 20, 2011 23:11

Auto od pierwszej rejestracji nie było poddawane żadnym przeróbkom... Jeśli chodzi o zdjęcie to jutro mogę wrzucić...
adamsky - Wto Cze 21, 2011 00:13

borek88 napisał/a:
najlepiej dodaj fotke wnetrza a powiem ci na bank

nie trzeba fotki. wystarczy że się zapytamy czy kolega ma grube siedziska takie jak w R75 czy może taki "chudsze" ale bardziej wyglądające nowocześnie.
W obu przypadkach szukaj takich samych foteli jak u siebie. Ciężko nie odróżnić foteli przed liftem od tych po lifcie.

[ Dodano: Wto Cze 21, 2011 00:13 ]
przepraszam - fotela .

Lee_War - Wto Cze 21, 2011 11:22

Siedziska mam ''chudsze'' ale na szrocie właśnie tych moich nie widziałem tylko te ''grubsze'' i stąd pytanie czy otwory na śruby są w tych samych miejscach...