Zobacz temat - [R75]Uszczelka na łączeniu przewodu doprowadzającego paliwo
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75]Uszczelka na łączeniu przewodu doprowadzającego paliwo

rafal_s - Pią Lip 08, 2011 17:53
Temat postu: [R75]Uszczelka na łączeniu przewodu doprowadzającego paliwo
Uszczelka na łączeniu przewodu doprowadzającego paliwo z listwą wtryskową (na zdjęciu zielony kolor) - czy można to gdzieś dostać?

Może jest z wężem?

Ja miałem to na tyle zepsute, że gazownik bał się odpalić auta.

Założył jakąś inną, ale jest to rozwiązanie tymczasowe i jeden z mechaników sugerował, że konieczna jest wymiana na oryginalną.

Sprawdziłem, ze do Land Rovera Freelandera nie można takiej kupić, być może jest z przewodem albo z listwą wtryskową (ten sam silnik, więc tą drogą próbowałem pójść).

Czy pasuje może od innego auta?
Czy jest sens próbować założyć używaną?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.




Uploaded with ImageShack.us

podi87 - Sob Lip 09, 2011 14:34

Miałem ten sam problem. Rozpiąłem ten metalowy przewód od listwy wtryskowej i z przewodu z drugiej strony wyjąłem listwę i ze wszystkim poszedłem do dobrego sklepu motoryzacyjnego.

Gościu dobrał mi uszczelkę z zestawu naprawczego do pomp wtryskowych z jakiegoś diesla.
Była trochę grubsza od oryginalnej ale po zmoczeniu oringu delikatnie udało się wszystko zamontować.

Zapłaciłem coś koło 30 zł

diva - Sob Lip 09, 2011 16:22

Witam.Mam do was jedno pytanko,czy waz przy chlodnicy ten na gorze widoczny jak sie otworzy maske ma byc twardy i goracy.Nie mam zadnych ubytkow plynu z ukladu,olej tez czysty,ale zauwazylem ze jak stane na swiatlach i postoje ok.20sek wlacz sie wentylator.Rano gdy uruchamiam silnik po ok 2do 4min.temperatura jest juz na polowie wskaznika .