Zobacz temat - [R25] Silnik do przednich wycieraczek
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25] Silnik do przednich wycieraczek

Viracocha - Pią Lip 22, 2011 17:52
Temat postu: [R25] Silnik do przednich wycieraczek
Na najwolniejszym biegu wycieraczki przycinały się. Po jakimś czasie przepalił się bezpiecznik. Po założeniu nowego bezpiecznika dalej przycinają się dalej.
Mechanik zdiagnozował problem w silniku wycieraczek, który jest do wymiany. Problem polega na tym, że nie można dostać takowego.
Jeszcze większy problem wynika z faktu, że mieszkam obecnie we Włoszech i przyjechałem do Polski na kilka dni (w środę po południu muszę wracać) zrobić przegląd auta, które mam wciąż na polskich blachach.
Może ktoś posiada takowy silnik, albo zna jakąś możliwość znalezienia zamiennika?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Do środy pozostaję we Wrocławiu.
Pozdrawiam - Artur

Fafnoscie - Pią Lip 22, 2011 18:02

mi się wycieraczki zatrzymują na środku szyby (na pierwszym biegu). zastanawiam się czy nie można jakoś przeczyścić ścieżek w tym silniczku ?
Viracocha - Pią Lip 22, 2011 18:09

Fafnoscie napisał/a:
mi się wycieraczki zatrzymują na środku szyby (na pierwszym biegu). zastanawiam się czy nie można jakoś przeczyścić ścieżek w tym silniczku ?

Spytam mechanika. A jezdzisz tak od dłuższego czasu i "choroba" nie postępuje, czy to nowa sprawa?

andrew0503 - Pią Lip 22, 2011 18:26

Proponuję wpisać tu
http://forum.roverki.eu/s...94a458dda9b88a8
blaszki parkowania, było sporo tematów.
Silniczki dostępne są tylko używane na Alegroszu bądź na szrocie :/

leszczu - Pią Lip 22, 2011 18:51

Częsta przypadłość naszych roverków. Winą jest przepalona blaszka w środku silniczka. Wystarczy tylko przylutować kawałek innej blaszki i będzie działać.
Używki raczej nie opłaca się kupować, bo może też być zepsuty, lepiej naprawić swój. :wink:

Mario_paco - Sob Lip 23, 2011 22:41

a gdzie jest ten silniczek? i jak wymienić tą blaszke? bo mam ten sam problem
andrew0503 - Sob Lip 23, 2011 22:53

http://forum.roverki.eu/v...zek+wycieraczek
Fafnoscie - Nie Lip 24, 2011 00:10

Mario_paco napisał/a:
a gdzie jest ten silniczek? i jak wymienić tą blaszke? bo mam ten sam problem


gdzie ? tutaj masz obrazek (by ADI):



a jak wymienić blaszkę to już poprzedni post chyba wszystko wyjaśnił :P A jeśli nie to zapraszam do tematu "techniczne FAQ" - KLIK

Viracocha - Wto Lip 26, 2011 22:54

Dzięki wszystkim za pomoc. Rzeczywiście powodem usterki były blaszki parkowania.
Pozdrawiam

yorker - Czw Maj 29, 2014 00:29

Witam,

odgrzeje kotleta, aby nie zakładać tematu.
Moje wycieraczki w trybie pracy przerywanej pracują dość szybko. Moje pytanie:
Jak wydłużyć czas pomiędzy jednym machnięciem a kolejnym wycieraczek?