Zobacz temat - Witam wszystkich!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Witam wszystkich!

kawa32 - Pon Lip 25, 2011 21:10
Temat postu: Witam wszystkich!
Cześć,z tej strony Piotrek z Krakowa!
od czterech lat jeżdżę Roverem 216 coupe,samochód jeździ do tej pory bez problemów,jednak przyszedł czas na zmiany!
Kupiłem niedawno MG ZS 2,5 z padniętym silnikiem,małe pieniądze, szybka decyzja a czy właściwa to się okaże :lol:
podejrzewam że co po niektórzy z forumowiczów kojarzą brykę z allegro,niebieski MG zs z dziurą w bloku!
jak na razie jestem zadowolony z nadwozia,wygląda na orginał,parę zadrapań nic więcej!
co do reszty to jak przypuszczałem,bez problemów się nie obędzie.
jakie będą efekty dam znać,mam nadzieję że będę miał się czym chwalić,pozdrawiam wszystkich :grin:

kasjopea - Pon Lip 25, 2011 21:15

Witaj i powodzenia :smile: .
darek_wp - Pon Lip 25, 2011 22:41

Witaj :smile:
tronsek - Wto Lip 26, 2011 05:58

Cześć :hejka:
radomraptile - Sro Lip 27, 2011 18:32

Witaj :wink:
dzelo23 - Pią Lip 29, 2011 13:48

Powitać, powodzenia w pracach i oby czas do pierwszej jazdy był jak najkrótszy :mrgreen:
Dudek - Pią Lip 29, 2011 14:58

Hej ho :-)

Powodzenia w naprawie i czekamy na fotki :-D

kawa32 - Nie Lip 31, 2011 10:29

dzelo23, :grin:
ten czas się jak to bywa w takich sytuacjach wydłuża i to bardzo!
samochód stoi i czeka na kolektor ssący,teraz już wiem dlaczego są z nimi takie problemy,po rozbebeszeniu mojego trochę zaskoczył mnie fakt że bebechy wyglądają jak chiński resorak,troszkę to licha konstrukcja,nie dziwię się że to się rozlatuje :/

Marrkus - Nie Lip 31, 2011 14:50

Widziałem go na allegro. Z tego co pamiętam siedzenia wyglądały na podniszczone. Pisz co z nim robisz , wklejaj zdjęcia kręć filmiki - takie tematy bardzo fajnie się czyta :D

Jestem twoim kibicem :hura:

kawa32 - Nie Lip 31, 2011 19:09

Marrkus, faktycznie fotel wygnieciony,samochód ma przejechane 220tyś. więc to mnie nie dziwi,natomiast reszta jak na 2001 r w zaskakującym dobrym stanie,oprócz silnika ,kolektora ssącego i pewnie w tym tygodniu wyjdzie czego jeszcze!
ale nie krakam,jestem dobrej myśli :mrgreen:
dał bym mu w końcu w palnik,już mam dosyć oglądania go na podnośniku :sad:

krzychu.b - Sro Sie 03, 2011 17:50

Powodzenia małopolaninie :ok: