Zobacz temat - [R416] Poznań - Rover na części.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Poznań - Rover na części.

bibson3 - Pon Sie 08, 2011 14:12
Temat postu: [R416] Poznań - Rover na części.
Witam.

Musze zrobić "szybką akcje" w czwartek wyjeżdżam na wakacje (trasa ok 400km w jedną stronę) a mam przetartą "plecionkę" od wydechu i dziurkę na załamaniu rury kolektorowej (portek). Auto chodzi przez to jak traktor co jest szczególnie uciążliwe przy prędkości nazwijmy to "trasowej" :)

Stąd moje pytanie, ma ktoś, albo ma namiar na kogoś kto w Poznaniu ma Rover 400-416 na części? Dokładnie potrzebna rura pomiędzy katalizatorem a kolektorem wydechowym.

Ewentualnie może być sklep gdzie dostanę ów część od ręki, ja niestety nie znalazłem takowego :/ więc zadowolę się używką.




Pozdrawiam.

maciej - Pon Sie 08, 2011 14:43

bibson3 napisał/a:
mam przetartą "plecionkę" od wydechu i dziurkę na załamaniu rury kolektorowej (portek)

Każdy lepszy tłumikarz Ci to zrobi od ręki.
Nowa plecionka z montażem w Wawie kosztuje koło 120 zł (przynajmniej tam gdzie ja zwykle robię), a zaspawanie portek pewnie ze 30 zł - takie zaspawanie powinno spokojnie na kilka-kilkanaście tys. km starczyć.

sobrus - Pon Sie 08, 2011 14:44

A to nie to :
http://allegro.pl/rover-4...1715574316.html
?
Zadzwoń poproś aby kurierem wysłali...

edit:
A zaspawanie też jest OK, ja mój tłumik pospawałem 2 lata temu i jeżdżę :)
Plecionke też wymieniałem, mechanik nie mówił skąd wziął, od ręki wymienił.

Pewnie nawet od Rovera nie była, ale działa :)

bibson3 - Pon Sie 08, 2011 14:52

To już było spawane i nie da rady znowu tego zrobić. Chodzi o to że nikt mi tego w tak krótkim terminie nie zrobi, dlatego chce całą część żeby mógł sam zrobić :) Na pewno wygląda jak ta na podanym przeze mnie zdjęciu.

Tak apropo po co mam zadowalać się półśrodkami skoro za tą samą cenę mam nową rurkę :)

maciej - Pon Sie 08, 2011 14:59

Cytat:
Tak apropo po co mam zadowalać się półśrodkami skoro za tą samą cenę mam nową rurkę :)

Jasne. Sądziłem, że skoro pytasz, to nie ma zamienników.
Ja tak robiłem w R600, bo ceny, które wtedy usłyszałem były drastycznie różne od takiej naprawy. ;)

bibson3 - Pon Sie 08, 2011 15:05

179zł na allegro z nierdzewki ta chociażby co na zdjęciu :) Tylko trochę mi się przespało i teraz się nie wyrobie jak zamówię :D