Zobacz temat - [R 200] wymiary uszczelniacza wybieraka
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R 200] wymiary uszczelniacza wybieraka

IROLA - Sro Sie 31, 2011 11:06
Temat postu: [R 200] wymiary uszczelniacza wybieraka
Witam, u szwagierki w R 200 cieknie uszczelniacz wybieraka, opis na min brzmi : TRX100190 w Rimmer bros jest ładne zdjęcie tutaj czy zna ktoś wymiary tego uszczelniacza ? W sklepach nie znaleźli, potrzebują wymiarów.

Prawdopodobnie pod oznaczeniem TRX100190 jest następne : 385023M (raczej nie są to jego wymiary).

Tomi - Sro Sie 31, 2011 19:12

Powinienem mieć jeszcze jeden na stanie.
IROLA - Sro Sie 31, 2011 19:33

Dziękuję Tomi, szwagier był tuż przed zamknięciem w zaprzyjaźnionym sklepie (mała sieć SZiK) i ma obiecany w piątek popołudniem uszczelniacz, który według Nich powinien pasować (mają tylko wątpliwości co do wysokości "kołnierza"). Ja natomiast mam wątpliwości co do całego uszczelniacza ponieważ ma on kosztować mniej niż 5 zł (jak widać na Rimmerbros to 2,28 euro) czyli "coś za tanio".
Jeżeli wspomniany nie będzie pasował - zadzwonię do (Ciebie) - Twojego sklepu.

Tomi - Sro Sie 31, 2011 20:12

IROLA napisał/a:
Dziękuję Tomi, szwagier był tuż przed zamknięciem w zaprzyjaźnionym sklepie (mała sieć SZiK) i ma obiecany w piątek popołudniem uszczelniacz, który według Nich powinien pasować (mają tylko wątpliwości co do wysokości "kołnierza"). Ja natomiast mam wątpliwości co do całego uszczelniacza ponieważ ma on kosztować mniej niż 5 zł (jak widać na Rimmerbros to 2,28 euro) czyli "coś za tanio".
Jeżeli wspomniany nie będzie pasował - zadzwonię do (Ciebie) - Twojego sklepu.


U mnie kosztuje (oryginał MG ROVER) niecałe 10 pln.

IROLA - Pią Wrz 02, 2011 08:14

OK, czekam do piątku (ewentualnie soboty - wówczas szwagier sprawdzi). Dzięki.

[ Dodano: Pią Wrz 02, 2011 08:14 ]
Odebraliśmy ten uszczelniacz, lecz to raczej nie taki jak oryginał, ma on wymiary : 14x22x4 i praktycznie nie ma tego kołnierza, który widać na zdjęciach (Rimmerbros). Dlatego kupimy od Ciebie. Proponuję dalszą rozmowę kontynuować na GG (lub priv). Wybierz, proszę jak wolisz.

Uszczelniacz dotarł - wielkie dzięki (a od szwagierki -to Jej 200setka- także całuski)