Zobacz temat - [R25] Przełacznik wycieraczek przednich - problem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25] Przełacznik wycieraczek przednich - problem

mati08 - Nie Wrz 25, 2011 20:21
Temat postu: [R25] Przełacznik wycieraczek przednich - problem
Witam,

Zakupilem niedawno Roverka 25 i okazlo sie ze nie dziala przelacznik wycieraczek przednich(nie sprawdzilem przed zakupem :sad: ). Z poczatku myslalem ze to silniczek pompki ale po tescie (zamienilem wtyczki tylnia i przednia pompek i po uruchomieniu tylnego sryskiwacza przednia pompka zadzialala :grin: , wiec to nie wada pompki). Od poczatku wydawalo mi sie ze przelacznik wycieraczek jest jakis luzny (przy wyjsciu z kolumny kierowniczej) ale myslalem ze ma tak byc - teraz po zdjeciu obudowy za kierownica okazalo sie ze jest on chyba wyłamany - czy to mozliwe ?(przelacznikiem mozna poruszac tez w dol !! !- czy to normalne?) No i ostatnia rada - czy bawic sie w samodzielna wymiane (z rave wynika ze troche trzeba rozebrac!!!) czy oddac mechanikowi. Dziekuje za wszystkie sugestie i dobre rady. No i moze ktos ma do odsprzedania owy przelacznik?

PTE - Pon Wrz 26, 2011 09:07

Ja bym wymieniał sam - nie potrzeba do tego żadnych specjalistycznych narzędzi (chyba że za takie uznać klucz torx do odkręcenia poduszki). :grin:
pgrad - Pon Wrz 26, 2011 18:04

do poduszki jest imbus i do odkręcenia kierownicy potrzebny klucz 19. Trzeba tylko uważać tylko żeby taśmę kierownicy dobrze zamontować bo można ją zerwać. Nic trudnego to wymienić.
kamax_19 - Pon Wrz 26, 2011 20:54

mati08, Jak byś potrzebował ten przełącznik to mam taki na zbyciu w bardzo dobrym stanie a o cenę pisz na PW A co do śrub poduszki to są torxy nie imbusy..... pgrad,