Zobacz temat - [R25] Wyciszenie drzwi i problem z zatrzaskami
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25] Wyciszenie drzwi i problem z zatrzaskami

har0 - Wto Wrz 27, 2011 23:07
Temat postu: [R25] Wyciszenie drzwi i problem z zatrzaskami
Witajcie
Zabrałem się ostatnio za prowizoryczne wyciszenie drzwi w roverku matami bitumicznymi. Poszło całkiem sprawnie ale napotkałem na pewien problem.
Wiem że sporo osób już wyciszało u siebie drzwi dlatego może ktoś miał z takim problemem do czynienia. Mianowicie po zaklejeniu całych drzwi i spasowaniu tapicerki, nie chcą za żadne skarby zaskoczyć spinki/zatrzaski tapicerki.
Sprawdziłem czy przypadkiem gdzieś maty nie blokują tapicerki ale nic takiego nie znalazłem, poza tym miejsca gdzie w blachę wchodzą spinki rownież nie zaklejałem.
Może podpowiecie co moze być powodem że po prostu te zatrzaski nie chcą zaskoczyć?

Lewis - Sro Wrz 28, 2011 19:52

tak czasem jest problem z ponownym zaczepieniem zaciskow musisz probowac az zaskoczy mi sie udało ,ale jeden pękł :/ na koncu przekrec srubkami i nic nie bedzie widac :]
Firq - Sro Wrz 28, 2011 21:24

czesto bywa tak ze jedno skrzydełko pęknie na zatrzasku i nie zapniesz go ponownie
har0 - Sro Wrz 28, 2011 22:19

nie wiem czemu ale u mnie po prostu te spinki okazały się za krótkie po zalożeniu mat, kupilem troszke inne i jakoś spasowało. zobaczymy na ile bedzie sie to trzymac :D