Zobacz temat - [R 214 ] luz z przodu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R 214 ] luz z przodu

alek65 - Nie Lis 13, 2011 14:14
Temat postu: [R 214 ] luz z przodu
Witajcie
we wrześniu " robiłem " przegląd i było OK
Wczoraj zamieniłem opony na zimówki i ku mojemu zdziwieniu przy okazji sprawdzając zawieszenie odkryłem że mam dość duże luzy poziome z przednich kół ( ruszanie kołem w prawo -lewo )
W pionie jest dobrze . Czy to końcówki drążka ? Możliwe że " wybiły" się w dwa miesiące ?? ?
Uprzedzam że na przeglądzie żadnej ściemy nie zrobili , prosiłem nawet o dokładną diagnozę
Co więc wymieniać , jakie firmy drążki zalecacie ?

Chester - Nie Lis 13, 2011 14:19

alek65, możliwe jeśli były kiepskiej jakości.... natomiast może jeszcze być luz na końcówkach wychodzących z maglownicy jak i na samej maglownicy(sam tak mam i na przeglądzie przechodzi bez problemu)
lucas202 - Nie Lis 20, 2011 09:19

panowie a czy wyrobiony drązek moze powodowac ze przy hamowaniu trzęsie kierownicą? wiem ze ewidentnie jest do wymiany bo juz dosyc stuka gdy wjade w jakąs dziure, ale nie wiem czy po ich wymianie ustanie to charakterystyczne trzęsienie
Raptile - Nie Lis 20, 2011 12:52

tak naprawde trzęsienie kierownicą moze byc spowodowane kilkoam rzeczami.

1. Krzywe tarcze
2.Drązki kierowniczy/ Drażki kierownicze maja luzy
itp

kangaroo69 - Pon Lis 21, 2011 19:39

Elo :razz:
Mi też trzęsło kierownicą przy hamowaniu, wymienilem końcówki, pojechałem na zbieżność i dalej trzęsie :wink: W wakacje kupiłem tarcze wentylowane Delphi i klocki, też Delphi i okazało się że to tarcze się pogieły :???: Ehh...niby firma dobra a tarcze o du :idea: potłuc .
Pozdro :smile:

alek65 - Sro Lis 23, 2011 14:56
Temat postu: [R 214 ] luz z przodu
witam ,
dwie końcówki i łączniki stabilizatora i po luzie .
zamykam temat , szerokiej drogi i super jazdy R wszystkim