Zobacz temat - [Rover75] proszę o opinię - Warszawa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [Rover75] proszę o opinię - Warszawa

kosinsky999 - Sob Lis 26, 2011 12:48
Temat postu: [Rover75] proszę o opinię - Warszawa
Witam
Czy ktoś oglądał Rover 75 w komisie w Warszawie?

http://otomoto.pl/rover-7...-C21665726.html

Pozdrawiam
Jacek

[ Dodano: Sob Lis 26, 2011 12:48 ]
Witam

W rozmowie przez telefon, Pan od razu zaznaczył że samochód był cały malowany. Może się nie znam ale to chyba nie wróży nic dobrego :-( Nikt nie maluje całego samochodu z powodu "paru drobnych rys" a taką wersję usłyszałem.
Teoretycznie daje gwarancję ale tylko na 3 miesiące ... a co później? ;-)

Ktoś widział go na żywo?

Pozdrawiam
Jacek

encor - Sob Lis 26, 2011 13:43

Witam,

też byłem zainteresowany tym autem, ale dowiedziałem się znacznie więcej, 3 miesięczna gwarancja na auto przysługuje jedynie wtedy, gdy samochód będzie kupiony na kredyt, w banku poleconym przez komis, jeśli auto jest kupowane za gotówkę gwarancji nie ma.

Auto nie miało "drobnych rysek" tylko było po małym wypadku (zresztą na aukcji celowo nie zaznaczono, opcji bezwypadkowe bo takie nie jest) było całe przetarte, jeśli dobrze pamiętam to z obydwu boków. Od 3 lat jeździ po Polsce, więc przydałoby się sprawdzić zawieszenie. Nie wiem kiedy był wymieniany olej w skrzyni.

Na trzecim zdjęciu, na drzwiach kierowcy widać coś białego, nie wiem czy to podkład, czy szpachla a może wosk, tego nie wiem.

Więcej nie pamiętam, jakbym sobie coś przypomniał to dam znać :wink:

haszczyc - Sob Lis 26, 2011 16:19

ja bym auta od razu nie skreślał, jeśli jest dobrze zrobione to warto było by się nim zainteresować, auto bardzo dobrze wyposażone...