Zobacz temat - [rover 2.0 sdi] turbo
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [rover 2.0 sdi] turbo

bats14 - Wto Lis 29, 2011 11:31
Temat postu: [rover 2.0 sdi] turbo
witam. mam problem. turbina siadła i poszukuję turbiny do rovera 200 sdi 2.0. czy takie turbiny były montowane również w hondzie accord i civic i czy jest możłiwość zainstalowania innej czy tylko garrett gt1549? czekam na odpowiedź/ p.s czy to miało wpływ na zepsucie turbiny (zapaliła się kontrolka silnika. samochód stracił troszke mocy ale normalnie funkcjonował. po jakimś miesiącu kontrolka przestała świecić i zaczął się problem. samochód zaczął przerywać jakby odcinane było paliwo. na wolnych obrotach jest to bardzo denerwujące, auto fiksuje. przy szybkiej jeździe nie było to tak odczuwalne. na biegu neutralnym samochód niekiedy zachowuję sie jakby brakowało paliwa i i chce zgasnąć. raz po raz odpala tylko przy wciśnieciu pedału gazu (odpala odrazu). zdarza się ze kontrolka pojawia się na chwile i znika (najcześciej gdy jest dziurawy asfalt). nie wiem co to może być to moje pierwsze auto, które kupiłem w wrześniu. CZy to pompa paliwowa, filtr paliwa, wtryski czy może bład sterownika>?? proszę o pomoc!) prosze o pomoc
szoso - Wto Lis 29, 2011 11:38

kontynuuj poprzedni temat a nie zakładasz nowy
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=73996