Zobacz temat - pierwsza wycieczka streetwisem/chyba zagram w totka ;)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - pierwsza wycieczka streetwisem/chyba zagram w totka ;)

panadol - Wto Mar 06, 2012 23:09
Temat postu: pierwsza wycieczka streetwisem/chyba zagram w totka ;)
W weekend bylismy nowym autkiem w trojmiescie.
Tutaj kilka zdjec z Gdyni :
https://picasaweb.google.com/114414994408758743878/6Marca2012?authkey=Gv1sRgCPmH9L2Qp_nWKA#
W Gdansku wieczorem spotkla Nas mala niespodzianka - szukam miejsca do zaparkowania, wreszcie widze te jedyne, patrze jakie auto stoi obok ?! Iiii ? Tak - Streetwise :) Chyba zagram w totka ;) (ps. czy to czasem nie ktos z "Naszych" ?)
Ostatnie kilak zdjec to juz z dzisiaj - wreszcie udalo Nam sie przejsc biurokracje i dostac calkeim ladne numery :)
Pozdrawiamy

maniaq - Wto Mar 06, 2012 23:35

to sie pofatyguj na spota pochwalic sie nabytkiem ;) a w totka chyba dzis kumulacje byly , albo ja cos zle slyszalem >?
panadol - Wto Mar 06, 2012 23:46

Dzieki za zaproszenie ;) , obiecujemy wkoncu pojawic sie jak tylko czas pozwoli ;) Ten week znow w pomorskim wiec niestety :(
maniaq - Wto Mar 06, 2012 23:57

to pozdrow morze nasze piekne :) dawno nie bylem O_o
TrAViShOn - Sro Mar 07, 2012 00:51

No to fajny strzał ja kojarzę tylko jednego street'a w 3M...
balrog - Sro Mar 07, 2012 05:34

Heh gdyby nie to, ze auto z Belgii jest to powiedzialbym ze kupiliscie Streeta od kogos z mojego miasta. Rejestracja zagraniczna zaczyna sie na RMI :)) graty nabytku, bardzo ladne cudo ;)
Vigoslaw - Sro Mar 07, 2012 09:28

Hej,

Widzę, że byliście w Orłowie :cool:

Zawsze poznam to miejsce :grin:

Jak wrażenia z trasy, da się jeździć SW na dłuższe wypady?

Pozdrawiam,

V.

Dudek - Sro Mar 07, 2012 11:11

panadol, bardzo fajny egzemplarz :-)
Ja ze swojego również jestem bardzo zadowolony.

Vigoslaw, ja osobiście jestem zdania, że da się spokojnie w dłuższe trasy jeździć.
W wakacje jechałem z Warszawy do Dębek (ok. 450km) i gdyby nie konieczność postoju na sprawy fizjologiczne, to nawet bym się nie zatrzymał :-) A te kubełkowe fotele to po prostu poezja :D

bociannielot - Sro Mar 07, 2012 11:24

uee, ja u siebie na wiosce streetwise'a miałem jednego, a co dopiero w takim dużym mieście :wink: mamy jeden ZR (było/jest ich trochu więcej) jeden ZS a r to nie zliczę :mrgreen: