Zobacz temat - Rover 25 - Przebudowa na MG ZR 1.8
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning mechaniczny - Rover 25 - Przebudowa na MG ZR 1.8

7Tomi - Czw Mar 22, 2012 20:15
Temat postu: Rover 25 - Przebudowa na MG ZR 1.8
Wpał mi w Ręce trochu zaniedbany R25 2003 r 1.4 z Włoch.

Dobrze wyposażony a wiec wpadł pomysł zrobić coś czego nie było.

Kolor : NNX - Old English White
Wersja 5d
Pakiet od MG ZR
Ciemne szybki.
Zawieszenie z ZRki
Czarne felgi 17 z ZR.
Nad środkiem rozmyślam bo mam fotele z Zrki z niebieska alcantara lub Skórke z R25 w czarnym kolorze.
Dach oklejony na czarno.

Silnik 1.8 lub 1.8 VVC. Jeśli sie trafi miedzyczasie jakis Turbo to kto wie ;)

Pływak - Czw Mar 22, 2012 20:18

Kolejne R przerobione na MG? Jak to śpiewała Maryla Rodowicz "Ale to już było..." :ziewa: Może w końcu ktoś wpadnie na pomysł zrobienia dobrego seryjnego auta bez przeróbki na ZR'a ale za to z mocnym silnikiem?
7Tomi - Czw Mar 22, 2012 20:20

Pływak napisał/a:
Kolejne R przerobione na MG? Jak to śpiewała Maryla Rodowicz "Ale to już było..." :ziewa: Może w końcu ktoś wpadnie na pomysł zrobienia dobrego seryjnego auta bez przeróbki na ZR'a ale za to z mocnym silnikiem?


Ale niestety biała 25 słabo sie prezentuje w białych barwach. A białego Mg Zr nie było....

W połączeniu z czarną szybą, felgą i dachem powinna wyglądać ciekawie.

Pływak - Czw Mar 22, 2012 20:22

Seryjna buda od 25 doprowadzona do stanu idealnego + dobry zawias -30mm + ładne alu 17" + 1.8T pod maską... tak bym to widział, a nie kolejne pseudo MG :D
leszczu - Czw Mar 22, 2012 20:23

Biały ZR z czarnym dachem :hmm: Moim zdaniem nie głupi pomysł. :grin:
7Tomi - Czw Mar 22, 2012 20:38

Pływak napisał/a:
Seryjna buda od 25 doprowadzona do stanu idealnego + dobry zawias -30mm + ładne alu 17" + 1.8T pod maską... tak bym to widział, a nie kolejne pseudo MG :D


Pseudo MG ? A czym sie różni MG od R oprócz zawiechy i znaczków... i innego wnętrza...

Pływak Tobie i tak nie dogodzi :P zawsze będzie coś nie tak ;P

leszczu napisał/a:
Biały ZR z czarnym dachem :hmm: Moim zdaniem nie głupi pomysł. :grin:


Ten będzie na sprzedaż później :P jakbyś był chętny :P

Pływak - Czw Mar 22, 2012 20:40

No pseudo pseudo bo zamiast zrobić dobrze wyglądające 200/25 to wszyscy upychają laminaty z MG. Niedługo w Polsce będzie więcej MG niż z fabryki w Birmingham wyjechało :rotfl: No ale twoje auto Twoja sprawa jak je zrobisz ja tylko wyrażam swoją opinie :]
scorpion - Sob Mar 24, 2012 18:08

białe MG juz jestem ciekaw jak bedzie wygladac:)po za tym sory chłopakie ale MG wyglada duzo lepiej od zwykłej 25 ma charakter:)
Bumelant - Sob Mar 24, 2012 23:21

Panowie technikalia, technikalia - jest odpowiedni dział "styling" dla fanów spojlerów, kolorków i "alusków" na forum.... :mrgreen:
Kozik - Nie Mar 25, 2012 08:35

Pływak napisał/a:
Kolejne R przerobione na MG? Jak to śpiewała Maryla Rodowicz "Ale to już było..." :ziewa: Może w końcu ktoś wpadnie na pomysł zrobienia dobrego seryjnego auta bez przeróbki na ZR'a ale za to z mocnym silnikiem?


jakbym miał czas i pieniadze to zrobiłbym z mg zra rovera 75 :P

bociannielot - Nie Mar 25, 2012 20:46

Tomi_114 napisał/a:
Ale niestety biała 25 słabo sie prezentuje w białych barwach
ja wiem? jakieś fajne alu, ew. przyciemnić szybki wtedy można dać czarne fele, tylko duże 16-17 min. Zresztą na alledrogo widziałem białą fajna była :razz: