Zobacz temat - Debiut w tv i na torze ;)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Debiut w tv i na torze ;)

Wojtek88 - Pon Maj 07, 2012 23:35
Temat postu: Debiut w tv i na torze ;)
Dziś o 17:30 był odcinek Operacji Tuning na TVN TURBO, gościnnie brałem w nim udział :oops:

krótka relacja:

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

Pozdrawiam :mrgreen:

Markzo - Wto Maj 08, 2012 05:40

dałeś radę :D gdzie ten tor się znajduję?

BTW, troche straszy TWoj civ pod maską ;/ 153KM?? coś więcej napisz ;)

Wojtek88 - Wto Maj 08, 2012 10:00

STW Center, niedaleko wielkiej góry śmieci :P Autko 1989, pod maską brzydko, bo blacharz, źle zabezpieczył komorę i jest cała bródna i zakurzona :neutral: Jak na debiut to się cieszę, trochę się bałem o auto, bo nie mam umiejętności aż takich żeby wykorzystywać 100% możliwości auta ;)

153 KM?

SILNIK: D16Z2 po remoncie na oem’ach, obróbka głowicy, odelżone zawory, zrobione na dwa kąty, przepolerowane kanały, ostry wałek GMS, regulowane kółko rozrządu Vision, separatorki kabli zapłonowych Vision,
UKŁAD DOLOTOWY: i-VT zakończone stożkiem K&N, parówa Simoty czeka na montaż,
UKŁAD WYDECHOWY: 2,4” na dwóch przelotach, końcowa puszkaHKS Super Drager,
ELEKTRONIKA: OBD1, shiftlight - Crome – wystroimy.pl.

:roll:

leszczu - Wto Maj 08, 2012 10:57

Fajnie wyszło :ok:
maniaq - Sro Maj 09, 2012 10:02

Zawitalbys na spota kiedys :)

Nawierzchnia masakryczna, pewnie scina opony strasznie, ale na pewno fajne doswiadczenie wystapic w takim porgramie :)

bociannielot - Sro Maj 09, 2012 10:33

Wojtek88, czekamy na występ roverem ;-)
greg-si - Sro Maj 09, 2012 19:56

maniaq, bemowo ścina opony :) Zresztą jak każdy beton ;)
STW to chyba w części drugiej kostka ekologiczna (ta z dziurami). Prawie tam wylądowałem w zimę na pojeżdżawce :P

PS. Kładzie Ci się ostro fura w zakrętach.

slax - Sro Maj 09, 2012 20:03

widziałem ten odciniek i od razu skojażyłem że to ty :mrgreen: Nawet foty Twojej szukalem na forum dla potwierdzenia bo mi żonka nie chciała wieżyć
maniaq - Czw Maj 10, 2012 14:19

Radom pod tym wzgledem chyba najprzyjemniejszy, bo rowno zawija gume :) Ostatnio w kielcach bylem, to ten tor tez ma bardzo dobra nawierzchnie.

Niestety Bemowo i Ulez ktore mam bllisko masakruja opony, wlasciwie jeden komplet na jedno upalanie przy moim nawet nie najmocniejszym aucie O_o

greg-si - Czw Maj 10, 2012 14:46

maniaq, ja zimówki na bemowie załatwiłem nieźle :P
Jest jeszcze pośrednie Legionowo. No i Słomczyn ale tam to masakra dla całego auta :D

maniaq - Czw Maj 10, 2012 14:49

legionow masz na mysli policyjne place ? male to i nie ma tam chyba imprez poza rajdami np mazowieckimi szutrami - a to juz jest masakra po jakich oni placach jezdza....

Slomka byla zaniedbana ale ponoc polatali ja... jak bedzie okazaja sprawdze :) czemu masakra ? troche blota, troche asfaltu :D "daily routine" ;)

greg-si - Czw Maj 10, 2012 14:58

maniaq, policja ma tam swój tor. Są filmiki w necie. Nie ma tragedii.

Obczaj AK Polski (Bemowo, najbliższy to niedziela 3.06, postaram się być), AK Królewski (robi pojeżdżawki w Legionowie i nie tylko) i AK Rzemieślnik (organizuje w Słomczynie, najbliższy termin to 26.05 ale wiadomo, zlot).

maniaq - Czw Maj 10, 2012 15:00

bylem na torze przy okazji mazowieckich szutrow. IMHO ten tor -jajec nie urywa ;) Ja tam lubie pojezdzawki, bo w rajdach malo sie najezdze :D i tam sie jezdzi an okraglo jak chce sie czasy krecic, a ja lubie czasem sie pobawic :)
ADI-mistrzu - Czw Maj 10, 2012 17:44

To ja jestem z Legionowa i nie wiedziałem że na policji się da... :razz:

P.S.
Po polerowaniu kanałów powinno się je papierkiem ściernym porysować w kształt spirali, paliwo odparowuje momentalnie po kapnięciu na taką powierzchnię. Polerowane ścianki je skraplają.

Wojtek88 - Czw Maj 10, 2012 18:24

ADI-mistrzu napisał/a:
To ja jestem z Legionowa i nie wiedziałem że na policji się da... :razz:

P.S.
Po polerowaniu kanałów powinno się je papierkiem ściernym porysować w kształt spirali, paliwo odparowuje momentalnie po kapnięciu na taką powierzchnię. Polerowane ścianki je skraplają.


Da się w Legionowie, będzie tam zlot Civic 4G w wakacje ;)