Zobacz temat - [Rover 75] Proszę o ocenę. Gdańsk
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [Rover 75] Proszę o ocenę. Gdańsk

skie - Sob Cze 23, 2012 17:23
Temat postu: [Rover 75] Proszę o ocenę. Gdańsk
Witam, chciałbym kupić Rovera i poszukuje od jakiegoś czasu modelu dla mnie i znalazłem ciekawe ogłoszenie ( niestety z komisu ale z braku laku )

link do aukcji: http://otomoto.pl/rover-75-C24809703.html

Czy może ktoś oglądał to auto? Możecie mi doradzić? będę wdzięczny. Jeżeli ktoś mieszka w Gdańsku i mógłby go sprawdzić to zapłacę za wszelkie informacje.

Z poważaniem Mateusz

PawelSki99 - Sob Cze 23, 2012 18:35

Bardzo ciekawa oferta wg mnie godna uwagi, przebieg realny auto nie zniszczone i bardzo bogato wyposażone brak mu tylko radia z navi/tv i ksenonów. Oczywiście typowe błędy w opisie czyli ESP, ASR no i podgrzewanej przedniej szyby to raczej nie ma. Silnik ładnie wyczyszczony i wyplakowany jak to w autach w komisie. Pod pokrywą silnika brakuje uszczelki na błotniku od strony pasażera, oraz dziwnie wygląda poduszka powietrzna również po stronie pasażera ale to do weryfikacji przy oglądaniu auta. Warto mu się dokładnie przyjrzeć bo cena kusząca.
Oskar - Sob Cze 23, 2012 20:22

Full to nie jest, oprócz tego co napisał PawelSki99, brakuje mu jeszcze szyberdachu, elektrycznie składanych lusterek, kierownicy w drewnie i automatu. Ale faktycznie dobrze wyposażony, nietypowy kolor, mi osobiście nie podoba się wnętrze w kolorze niebieskim. Ja jeszcze zauważyłem, że ma nie oryginalny grill tak jak również znaczek z przodu jest z nowszej wersji.
skie - Nie Cze 24, 2012 20:13

Dziękuję za opinie, czy możecie mi powiedzieć jak sprawdzić tą poduszkę pasażera? podłączyć pod komputer? (kupić kabel do sprawdzenia? widziałem na allegro za 150zl chyba)
To że brak mu drewnianej kierownicy czy szyberdachu jakoś przeżyje:)
Czy to że z przodu jest inne logo z nowszej wersji może świadczyć o stłuczce?

pazdzi0h - Nie Cze 24, 2012 21:36

skie napisał/a:

Czy to że z przodu jest inne logo z nowszej wersji może świadczyć o stłuczce?


może ale nie musi - może po prostu ktoś chciał odświeżyć przód i tak to sobie wymyślił :)

skie - Czw Cze 28, 2012 21:37

A w jaki sposób sprawdzić tą poduszkę pasażera? trzeba podłączyć pod komputer?
sash997 - Czw Cze 28, 2012 21:49

koledze chodziło o to że zaślepka poduszki troche odstaje (widać na zdjęciu),aby sprawdzić czy poduszki są sprawne są 2 opcje, albo podłączyć pod kompa albo rozpędzić sie autem i przy**bać w drzewo i jak nie wystrzelą tzn że nie sprawne :mrgreen:
skie - Czw Cze 28, 2012 22:35

hehe to ja chyba wybiorę pierwszą opcję aczkolwiek kusząca jest ta druga :D
Czy taki kabelek jaki można kupić na alledrogo będzie się nadawał? widziałem jakiś za 150zł. czy to musi być już jakiś serwisowe cudo?

pazdzi0h - Czw Cze 28, 2012 22:54

za 150 zl to kupisz taka poduszke plus sterownik i jeszcze Ci zostanie;p
sash997 - Czw Cze 28, 2012 23:04

za 150 to raczej nic porządnego nie dostaniesz oprócz ELM do podłączenia tylko silników benzynowych w naszych R75 :razz:
skie - Pią Cze 29, 2012 18:32

sash997 napisał/a:
za 150 to raczej nic porządnego nie dostaniesz oprócz ELM do podłączenia tylko silników benzynowych w naszych R75 :razz:



No dobrze czyli pozostaje mi chyba pojechać do Gdańska i samemu zobaczyć autko. bo prezentuje się ładnie.
Mam nadzieję że nikt mi go nie zgarnie z przed nosa zanim pojadę :D