Zobacz temat - Czy mamu tu kogoś z USA? lub ktoś kogoś zna ?:)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Czy mamu tu kogoś z USA? lub ktoś kogoś zna ?:)

Boncky - Sob Cze 23, 2012 22:58
Temat postu: Czy mamu tu kogoś z USA? lub ktoś kogoś zna ?:)
Czy mamy tu kogoś z USA lub ma tam ktoś dobrego znajomego, potrzebuję informację z policji, dane właściciela auta które mi 20 kat już stoi i zawadza:) może ktoś mi pomoże ?:) bo ja już tyle pomogłem... :D
ADI-mistrzu - Sob Cze 23, 2012 23:01

Pytanie czy policja takie dane od tak może udostępnić ;]
A co, masz pod domem auto na USA numerach i nikt z niego nie korzysta?

Pawkaz - Sob Cze 23, 2012 23:16

Oj znam ten ból.U mnie na parkingu stoi passat nie ruszany juz z 7 lat.Nie ma on juz tablic, jest caly wypłowialy, brak powietrza w oponach, a policja/ straz miejska nic nie moze zdzialac.
Jedynym sposobem pozbycia sie takiego auta, jest wypchniecie go na ulice, a na jego miejsce zaparkowac normalny jezdzacy samochod.Wtedy zadzwonic na 996 i powiedziec, ze auto zagradza droge.

Boncky - Sob Cze 23, 2012 23:41

w polsce na policji sprawdzony, nic nie ma, trza sprawdzic w usa na policji, jak milo zagadasz to Ci pomoga, auto stoi już tyle co żyje...
kzrr - Sob Cze 23, 2012 23:47

Boncky, to niezły zabytek może już z tego być :D do tego amerykaniec wiec ja bym go sobie powiedzmy "zabrał do siebie" :D
PTE - Nie Cze 24, 2012 08:47

Podejrzewam że z amerykańskim rejestrów już dawno temu zniknął...
ADI-mistrzu - Nie Cze 24, 2012 09:13

Trzeba poczytać co z takimi autami, może jest sposób aby sobie go przygarnąć :wink:
kadzaf - Nie Cze 24, 2012 09:14

kzrr napisał/a:
Boncky, to niezły zabytek może już z tego być :D do tego amerykaniec wiec ja bym go sobie powiedzmy "zabrał do siebie" :D

Też bym sie nim zaopiekował :lol:

haszczyc - Nie Cze 24, 2012 10:56

w Zabrzu jest taki pan który ma dość dużo amerykańskich samochodów może byś się z nim skontaktował, może się tym zainteresuje ;) namiary bym ci mógł podać bo to znajomy mojej mamy
Boncky - Nie Cze 24, 2012 10:58

gdybym mógł go po prostu wziąść to by go już dawno tam nie było...:) jeżeli nie uda sie po dobroci to będzie na siłe :) w rejestrach teoretyczne już go nie ma w tak zwanych DMV ale powinien być gdzieś w kartotekach policji... albo jakaś ciągłość po kimś...

[ Dodano: Nie Cze 24, 2012 10:58 ]
haszczyc napisał/a:
w Zabrzu jest taki pan który ma dość dużo amerykańskich samochodów może byś się z nim skontaktował, może się tym zainteresuje ;) namiary bym ci mógł podać bo to znajomy mojej mamy


ja szukam kogoś do danych bo do zainteresowania Tym autem to ja nikogo nie szukam ;) ja się nim interesuje i to wystarczy :D