Zobacz temat - MGF na torze :)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - MGF na torze :)

Gites - Czw Cze 28, 2012 20:20
Temat postu: MGF na torze :)
od 1:30... zabawa na całego:
http://youtu.be/xAbdfCHZR2Y

Kozik - Czw Cze 28, 2012 22:36

tf zachowuje się jak maluch w zakręcie, jak zaczyna ciągnąć bokiem to zwykle jest już za późno by opanować go, a prędkości rozwijane tf nieco różnią się od tych rozwijanych malaczem. tofik to niebezpieczne auto :P
Gonia - Czw Cze 28, 2012 23:09

Gdyby MGF i TF miało przedni napęd, to 3/4 z tych wszystkich poślizgów i kolizji dało by się wyprowadzić. Ten filmik fajnie pokazuje charakter samochodu. Jak się zaczyna ślizgać, to najczęściej jest już za późno na reakcję.
Gites - Pią Cze 29, 2012 22:08

Gonia napisał/a:
Jak się zaczyna ślizgać, to najczęściej jest już za późno na reakcję.
Rok temu na zlocie w Radomiu nasz forumowy kolega wyprowadził MGFa z poślizgu... ale na tym zakończył wyścig :D
greg-si - Sob Cze 30, 2012 07:54

Gites napisał/a:
Rok temy na zlocie w Radomiu nasz forumowy kolega wyprowadził MGFa z poślizgu...

Z tego co pamiętam to nie wyprowadził tylko zatrzymał się z boku tyłem do kierunku jazdy.

Kozik - Sob Cze 30, 2012 09:26

Gites napisał/a:
Rok temy na zlocie w Radomiu nasz forumowy kolega wyprowadził MGFa z poślizgu...


w Radomiu nie miałem gdzie zapiąć 3 biegu, załóżmy że mgf mógł zapiąc 3 bieg i dociągnął go do 140km/h to rozsądnym było by zwolnić przed zakrętem minimum do 90km/h więc prędkość i tak mniejsza niż na filmikach :P

greg-si napisał/a:
Z tego co pamiętam to nie wyprowadził tylko zatrzymał się z boku tyłem do kierunku jazdy.


czyli jakby była większa prędkość to byłaby kręcioła ;)