Zobacz temat - [Forum] Nowa firma w garażu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Forum i WWW - [Forum] Nowa firma w garażu

drooid - Pią Lip 20, 2012 17:55
Temat postu: [Forum] Nowa firma w garażu
Ile trwa akceptacja dodawania nowej firmy w garażu? Chciałem dodać jedną i trwa to już 2 lub 3 dzień. W końcu zapomnę co chciałem dodać i po co....
MaReK - Sob Lip 21, 2012 09:58

Akceptacja firmy w garażu trwa różnie. Najczęściej w zależności od tego kiedy administrator zajrzy do kącika garażu i zaakceptuje bądź wyrzuci daną firmę. Czasami trzeba wyrzucić wszystko, bo ludzie wpisują tam takie bzdury, że szkoda miejsca w bazie danych. Najczęściej jednak pojawia się tam masa spamu, którą jednak dodać może tylko i wyłącznie człowiek, nie żaden bot.

Modyfikację, cenę, zakup możesz jednak dodać bez podawania firmy i też się pojawi w Twoim garażu. Firmę jeśli zostanie zaakceptowana możesz później dodać edytując modyfikację.

Generalnie w firmach w garażu jest taki burdel, że już nawet myślę o zlikwidowaniu dodawania, akceptowania, i ogólnie oddzielnej z bazy danych firm, zastępując je zwykłym polem tekstowym, do wpisania na żywca. Burdel będzie taki sam, bzdury podobne, a przynajmniej odpadnie proces akceptacji :)

Te firmy, które się nadawały do akceptacji - w sensie były prawidłowo dodane - powinny się pojawić na liście.

Pozdrawiam,

svenik - Czw Sie 16, 2012 19:16
Temat postu: pytanie !
Powiedzcie mi koledzy kiedy jest jakiś zlot roverów ? i gdzie bo wybrał bym sie na to ;)
Adrian - Czw Sie 16, 2012 20:07

svenik,
Tutaj poczytaj: http://forum.roverki.eu/viewforum.php?f=13