Zobacz temat - [R800] Kierownica ze sterowaniem radiem - będzie działać?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 800 - [R800] Kierownica ze sterowaniem radiem - będzie działać?

Yog-Sothoth - Sro Sie 22, 2012 22:53
Temat postu: [R800] Kierownica ze sterowaniem radiem - będzie działać?
Czy ktoś może już sprawdzał taką możliwość? Czasami widuję dostępne kierownice z fabrycznym sterowaniem radiem i zastanawiam się czy będzie to działać z dzisiejszymi urządzeniami czy lepiej nie zawracać sobie głowy?
soviet100 - Pią Sie 24, 2012 18:16

Wszystko zależy od pinów itp ale generalnie zasada jest taka że np masz sterowanie w roverze 827 z kiery i radio fabryczne jak ja i wszystko działa .
Yog-Sothoth - Sob Sie 25, 2012 10:01

No radia fabrycznego nie mam i raczej mieć nie będę, na razie jest Pioneer ze średniej półki, docelowo musi być coś z USB/MP3 i ciut większym/pojemniejszym ekranem. W razie co jakiś ogarnięty elektryk lub gość od audio powinien umieć przerobić te sterowanie żeby działało chyba..?
kysu123 - Sob Sie 25, 2012 12:04

Yog-Sothoth napisał/a:
No radia fabrycznego nie mam i raczej mieć nie będę, na razie jest Pioneer ze średniej półki, docelowo musi być coś z USB/MP3 i ciut większym/pojemniejszym ekranem. W razie co jakiś ogarnięty elektryk lub gość od audio powinien umieć przerobić te sterowanie żeby działało chyba..?



Miałem ten sam problem w Renault Lagunie, jeśli radio ma odpowiednie wyjścia to nie będzie problemu... jeśli nie to trzeba kupić określone radio (oczywiście nie musi być Roverowe).

soviet100 - Wto Sie 28, 2012 11:14

Chodzi o to żeby piny miał tzn sterowanie z kiery .

Ps nie wyobrażam sobie puszczania muzyki z mp3 czy usb to jest profanacja .
I ten nowe radia które nie grają tak jak te stare .
Oryginalne kasetowe radio + zmieniarka .