Zobacz temat - [214] wymiana foteli
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [214] wymiana foteli

rdgz - Pią Wrz 28, 2012 12:30
Temat postu: [214] wymiana foteli
mam pytanie czy fotele z innych modeli będą pasowały do 214??
wcześniej jeździłem 400 i bez porównania jeżeli chodzi o wygodę i regulację, może już ktoś podejmował sie wymiany

leszczu - Pią Wrz 28, 2012 14:36

Bez problemu podejdą od modelu MG ZR i R25, ale tam regulacja jest taka sama jak w modelu R200.
Jeden forumowicz wstawiał komplet od Audi. Tu masz jego temacik.
http://forum.roverki.eu/v...ght=fotele+audi

rdgz - Pią Wrz 28, 2012 16:28

myslalem raczej od 45, ale jak weszły koledze z audi to i 45 powinny dać rade tylko trochę kombinatoryki będzie
brkzzz - Sob Wrz 29, 2012 00:27

leszczu napisał/a:
Bez problemu podejdą od modelu MG ZR i R25, ale tam regulacja jest taka sama jak w modelu R200.

Warto wspomnieć, że skórzane do R200 miały w porównaniu do standardowych welurów regulację wysokości i odcinka lędźwiowego u kierowcy.

leszczu - Sob Wrz 29, 2012 20:49

brkzzz napisał/a:
Warto wspomnieć, że skórzane do R200 miały w porównaniu do standardowych welurów regulację wysokości i odcinka lędźwiowego u kierowcy.

A nie prawda, bo we zwykłych welurach również można było to spotkać. :wink:

kangaroo69 - Pon Paź 01, 2012 20:36

brkzzz napisał/a:
Warto wspomnieć, że skórzane do R200 miały w porównaniu do standardowych welurów regulację wysokości i odcinka lędźwiowego u kierowcy.

O którą chodzi :?: Mam skórzane fotele i obydwa regulują się do przodu do tyłu no i oparcie, pochył przód tył. O czymś nie wiem :?: :razz:

brkzzz - Pon Paź 01, 2012 20:52

kangaroo69 napisał/a:
brkzzz napisał/a:
Warto wspomnieć, że skórzane do R200 miały w porównaniu do standardowych welurów regulację wysokości i odcinka lędźwiowego u kierowcy.

O którą chodzi :?: Mam skórzane fotele i obydwa regulują się do przodu do tyłu no i oparcie, pochył przód tył. O czymś nie wiem :?: :razz:

Ja taką "podstawową" regulację miałem w welurach. W zeszłym miesiącu kupiłem skórę z Silverstone'a i oprócz podstawowej regulacji (w poziomie i kąt nachylenia oparcia) fotel kierowcy ma regulację wysokości i regulację wybrzuszenia odcinka lędźwiowego :]