Zobacz temat - [620 SDI] Napinacz paska wielorowkowego, czy taki pasuje?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [620 SDI] Napinacz paska wielorowkowego, czy taki pasuje?

bubas83 - Czw Paź 04, 2012 11:39
Temat postu: [620 SDI] Napinacz paska wielorowkowego, czy taki pasuje?
Witam, poszukuję pilnie napinacza do paska, bo mi się rozleciał :razz: Nowy strasznie drogi a narazie mam lekki kryzys z kasą. Czy ten bedzie pasował? http://moto.allegro.pl/ro...2641401979.html Bo słyszałem że 2 typy są. Ja mam 99 rok z klimą jakby co.
davidlive - Czw Paź 04, 2012 18:35

kup nowy , stary będzie taki sam jak twój
Brt - Czw Paź 04, 2012 19:57

Tego ze zdjecia to nie bierz, bo widać, że już zaczyna tracić osiowość .... proponuje z doswiadczenia kupić nowy jednak ... a jak naprawdę nie masz $$ to swój daj do regeneracji ... opis na forum gdzieś jest. Trzeba wytoczyć tuleję z teflonu. Kumata "złota rączka" z tokarką da sobie radę.
bubas83 - Czw Paź 04, 2012 21:08

Niestety przy moim rozleciała się sprężyna, więc tulejka i tak mu nie pomoże :wink: jego dni są policzone. Naprawde nie stać mnie teraz na nowy. Zamówiłem tego z ogłoszenia i ewentualnie tego zregeneruje. Brat jest operatorem tokarek CNC więc mi wytoczy tulejkę. Chciałem się tylko dowiedzieć czy pasuje, ale mechanior dzwonił i podał mi numery i są takie same, także bedzie git. Chyba... :mrgreen:
Brt - Czw Paź 04, 2012 21:22

powinien pasować ... wcześniej (do 96 roku) były stosowane inne napinacze, ale różnica to tylko ustawienie kołka ustalającego. Jak przyjdzie ten napinacz, to go obejrzyj i jak już zaczna rzeczywiście ruszać się nie tylko w osi, ale też ma luz na boki, to od razu go zregeneruj. Napewno dłuzej pochodzi.