Zobacz temat - [MG ZR] Pierwszy Rover - poszukiwana opinia
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [MG ZR] Pierwszy Rover - poszukiwana opinia

TheSzczot - Wto Paź 09, 2012 22:57
Temat postu: [MG ZR] Pierwszy Rover - poszukiwana opinia
Witam!
Jestem w trakcie poszukiwania samochodu i natknąłem się na takiego MG:
http://otomoto.pl/show?id=C26347665

Cena wydaje się atrakcyjna. Ktoś może pomóc go ocenić?

Vigoslaw - Sro Paź 10, 2012 08:47

Pewnie taka cena, bo w każdym miejscu jest poobijany... Kasia uczyła się jeździć :razz:
jak z zewnątrz tak wygląda, to nie chcę się domyślać jak uczyła się zmieniać biegi i jeździć na półsprzęgle :twisted:

Ogólnie, jak masz zdolności blacharskie, do tego mechanikę, i HGF sprawdzisz, to samochód ciekawy.

No i LPG

Pozdrawiam,

V.

ArO - Sro Paź 10, 2012 12:47

maska do naprawy, prawy blotnik do naprawy, nawiewy. Ciekawia mnie te klucze i czesci na pod prawym siedzeniem. Ogolnie samochod troche zaniedbany, ale jak za ta kase to mozna go wziasc pod uwage ale trzeba liczyc sie z HGF. Duzy plus to lpg wiec warto sie zastanowic
TheSzczot - Sro Paź 10, 2012 13:34

Co do zdolności blacharskich i mechanicznych to raczej dosyć krucho u mnie, żeby nie powiedzieć, że nie ma ich w ogóle. Jak dużo mogłaby kosztować naprawa, uwzględniając tylko to, co widać na zdjęciach? Nr telefonu jest podany do warsztatu, który widać na zdjęciach w tle. Chyba niestety nie za dobrze to wróży.
leszczu - Sro Paź 10, 2012 18:14

Ja od siebie jeszcze dodam, odklejający się próg i tylne lampy są z modelu 200/25. ogólnie autko mocno zaniedbane. Jeszcze jakiś przewód z przodu wisi, może to od halogenu.
brkzzz - Czw Paź 11, 2012 01:23

Auto idealne dla handlarza, heh ;) Dopicować, sprzedać dalej.
Dla osoby, która chce auto dla siebie na tip-top to może być skarbonka.
Aczkolwiek, jeśli uszkodzone jest tylko to co na zdjęciach, jest to okazja.