Zobacz temat - [R75] Instrukcja obsługi Rovera 75 po lifcie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Instrukcja obsługi Rovera 75 po lifcie

urzendnik - Sro Gru 19, 2012 12:09
Temat postu: [R75] Instrukcja obsługi Rovera 75 po lifcie
Ktoś może spotkał odmianę instrukcji obsługi do Rovera 75 z końca 2004 i młodszego??

Mam instrukcje którą nazywa się 1999-2005 ale to nieprawda.

Jam mam wersje w automacie kombi z webasto i wiele czynności jest niezgodnych z instrukcją. np ogrzewanie postojowe ma inny panel sterowania i inaczej działa niż podaje niby wspólna instrukcja czy pilotem można otworzyć bagażnik bez otwierania drzwi czego instrukcje nie opisuje itp. Wiem, że są to pierdoły ale ułatwiają życie a wykonuje je przypadkowo i nie potrafię wyjaśnić jak to zrobiłem.

Może ktoś z kolegów ma takie informacje i może się podzielić nimi

haszczyc - Sro Gru 19, 2012 15:26

po lifcie jest też inny układ bezpieczników w aucie:) szukałem i znalazłem jedynie gdzieś w necie kiedyś instrukcje ale po holendersku
domel-x - Sro Gru 19, 2012 17:51

urzendnik, masz książke servisową ? w książce jest instrukcja obsługi ,ja mam ale po holendersku , chcesz to ci zeskanuje

co do otwierania klapy bagażnika ,jezeli po przytrzymaniu przycisku otwarcia na pilocie kilka sekund nie otwoży sie ,to nic z tym niezrobisz nawet T4 nic niezdziała

Stanislaw - Sro Gru 19, 2012 21:47
Temat postu: Instrukcja
Ja mam po francusku,ale trudno mi byloby ja zeskanowac bo ma 280 stron,dosc dokladna i czasem korzystam bo ma sporo rysunkow,zdjec,i tym samym nie wymaga dobrej znajomosci jezyka francuskiego technicznego.Jest w niej takze opis samochodu Kombi.dane techniczne wszystkich silnikow w R 75 wymiary opon itd; brak tylko schematow instalacji elektrycznej
urzendnik - Pon Gru 24, 2012 11:58

Książkę serwisowa mam, ale... ja mam model 2005 ale z roku 2004, tuz poz lifcie i instrukcja dołączona jest ale od modelu poprzedniego. Jeśli mógłbym prosić o skan książki w obojętnie jakim języku albo wystawienie linku z miejscem gdzie taka instrukcje można pobrać, to będę niezmiernie wdzięczny.

Przy okazji Zdrowych i pogodnych świąt, udanej zabawy na sylwestra a nadchodzącym roku życzę braku kontaktu z warsztatami i ceny paliwa na poziomie dziennej stawki żywieniowej w podstawówce.

Pozdrawiam