Zobacz temat - [i]Samochód nieodpala nawet nie kręci wydaje dziwny dźwięk
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [i]Samochód nieodpala nawet nie kręci wydaje dziwny dźwięk

radzix - Nie Gru 23, 2012 03:02
Temat postu: [i]Samochód nieodpala nawet nie kręci wydaje dziwny dźwięk
Witam Wesolych Swiat.Dzisaj po polodniu kiedy zamierzalem pojechać do sklepu zaskoczyło mnie to ze po przekreceniu kluczyka w stacyjce auto niezaczelo kręcić .Wczesniej niebylo odpalana przez okolo 8/9 dni.Wogole jakby rozrusznik nie pracował , przy czym przy każdym razie gdy przekrecalem kluczyk kontrolki miały dość szybko a auto wydawało dziwny dźwięk ...Zapaliła sie kontrolka SRS która niewiem tez zabardzo co oznacza .Wyswietlacz zegarka pociemnial a większość cyferek nie była widoczna .Na początku pomyślałem sobie ze moze to akumulator więc zadzwoniłem po kumpla . Kiedy ten przyjechał próbowaliśmy uruchomić auto z kabli ale to tez nie pomogło . Niewiem co moze być przyczyna tego dziwnego zachowania sie samochodu ... Proszę więc o jakies sugestie i pomoc w temacie .Z góry dziękuje
sTERYD - Nie Gru 23, 2012 10:09


Moderator sTERYD informuje

radzix ! Ten temat zostanie usunięty jeśli nie poprawisz jego nazwy.
Na tym forum obowiązują ściśle określone zasady nazewnictwa tematów.
Proszę niezwłocznie zapoznać się z tym tematem
Aby zmienić nazwę tematu, musisz w pierwszym poście użyć funkcji


ADI-mistrzu - Nie Gru 23, 2012 10:18
Temat postu: Re: [i]Samochód nieodpala nawet nie kręci wydaje dziwny dźwi
Niestety ale trochę nie rozumiem...
Po za tym używaj enetrów, chciało by Ci się czytać tasiemce pisane w jednym ciągu? Nie wygląda to estetycznie i jak się patrzy to od razu się odechciewa...
Dobra rada, za każdym razem jak napiszesz to przeczytaj sam to, znajdziesz sporo błędów.
radzix napisał/a:
...gdy przekrecalem kluczyk kontrolki miały dość szybko...

Nie rozumiem, chodzi o to że migały?
radzix napisał/a:
...Zapaliła sie kontrolka SRS która niewiem tez zabardzo co oznacza...

Google Twoim przyjacielem:
http://www.google.pl/sear...chrome&ie=UTF-8
Podpowiem: pierwszy link.

Po podpięciu czyjegoś samochodu do swojego trzeba zaczekać aż akumulator chodź częściowo się doładuje. Czyli podpinamy nasz akumulator do akumulatora kogoś z zapalonym samochodem i czekamy jakieś 3 min, potem próbujemy zapalić w wciąż spiętymi samochodami.

Pozdrawiam