Zobacz temat - [R620Si] złamali mi antenę..:/
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620Si] złamali mi antenę..:/

Rudzik - Sro Lut 06, 2013 09:50
Temat postu: [R620Si] złamali mi antenę..:/
Panowie jakieś zawistne chamy złamały mi antenę od radia :-| . Czy wie ktoś gdzie można kupić sam bat. Nie chciałbym wymieniać całej anteny z silniczkiem bo poza złamanym batem jest wszystko OK.
vck1000 - Sro Lut 06, 2013 16:17

Chyba tylko allegro ale wątpię, że ktoś będzie miał sam bat poza tym jak masz złamaną antenę to pewnie i tą plastikową taśmę w środku. Podróbki widziałem w Saturnie za 100 zł
marthinez - Sro Lut 06, 2013 19:01

Bez problemu dostaniesz oryginał:
http://www.ebay.pl/itm/Ro...=item5d3020e8bc

kruszan - Sro Lut 06, 2013 19:55

Lepiej rozejrzyj się za używką, zapłacisz 30-50zł za całą antenę, albo przełożysz sam bat - czyszcząc i smarując przy okazji, albo wrzucisz całą.
marthinez - Sro Lut 06, 2013 21:47

Jeśli znajdziesz mi sprawną używkę w tej cenie to biorę od razu bez słowa.
W tych antenach psują się baty (urywa plastikowa tasma).
Wymiana na nówke załatwia sprawe na kilka lat.

Dłuższy czas używałem uniwersalnej z allegro. Dość szybko padła, więc naprawiłem oryginał.
Chodzi bardzo dobrze. Za nowy bat zapłaciłem niecałą stówę.

Czy się opłaca? Niech każdy sam zdecyduje.

kruszan - Sro Lut 06, 2013 23:21

Ja kupiłem antenę za 30zł od kogoś kto miał części do roverów, rozbiera i sprzedaje. Miała mały defekt, nie pamiętam co ale coś z silnikiem?! Generalnie łatwo posłużyła jako dawca.

Poszukaj i podzwoń w dziale giełda. U mnie padł ślimak który przenosi moc z silnika na koło nawijające plastik z ząbkami. Rozbierałem na części pierwsze je, wiec wiem co tam siedzi doskonale :)

Rudzik - Czw Lut 07, 2013 10:24

Dzięki za pomoc kupiłem na ebayu :)
Mariusz27 - Sro Lut 13, 2013 11:49

Kolego kupiłeś na e-bayu całą antene za te 73zł czy sam bat z plastikową taśmą? Czy wszystko pasuje? Ja mam złamaną podróbke w swoim nowo zakupionym 618i a w drugim 618Si (rozbity na CZĘŚCI- COŚ POTRZEBA PISZCIE banan20@op.pl ) mam lekko przegietą i nie wsówa/wysówa się do końca, więc przy okazji wymiany anteny chciałbym aby działała w 100%.