Zobacz temat - mg zr iDT 03' proszę o ocenę
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - mg zr iDT 03' proszę o ocenę

Bidi - Wto Lut 19, 2013 16:50
Temat postu: mg zr iDT 03' proszę o ocenę
witam mam pytanko ktoś z Was oglądał może tego MG ?? aby mógł powiedzieć co nieco o nim? i mam do Was pytanko bo zabrany jest dowód i ja kupuję auto na umowę z właścicielem i kto odbierze dowód po naprawie ( komu wydadzą) staremu właścicielowi z dowodu czy mi jako nowemu?? bo auto jest na Tarnobrzeskich numerach a ja z Lublina jestem, wiecie może jak to jest pozdrawiam


http://moto.allegro.pl/mg...3037657680.html

leszczu - Wto Lut 19, 2013 16:56

Ja osobiście bym się w ten egzemplarz nie pakował, a na pewno nie za taką kasę.
Bidi - Wto Lut 19, 2013 16:59

leszczu napisał/a:
Ja osobiście bym się w ten egzemplarz nie pakował, a na pewno nie za taką kasę.


rozwiń swoją wypowiedz?? to co lepiej kupić za 8 tys nówkę sztukę?? jak to wszystkie auta u nas w kraju??_:) mam zasadę lepiej przepłacić i wiedzieć co się ma, tak samo jest z całymi autami :) nikt dobrego za bezcen nie sprzeda

Ciufa - Wto Lut 19, 2013 17:09

Bidi napisał/a:
zabrany jest dowód i ja kupuję auto na umowę z właścicielem i kto odbierze dowód po naprawie ( komu wydadzą) staremu właścicielowi z dowodu czy mi jako nowemu??

po co ci stary dowód rejestracyjny ? :D

Julek - Wto Lut 19, 2013 17:38

mocno walniety nie wiem czy sie oplaca z nim bawic;p a za kolo 10k kupisz cos czego w miare ok;p
Bidi - Wto Lut 19, 2013 21:54

Julek napisał/a:
mocno walniety nie wiem czy sie oplaca z nim bawic;p a za kolo 10k kupisz cos czego w miare ok;p


mocno?? widzialem gorsze :) tragedii nie ma, mówisz 10k , jakoś nawet za 11 co ogladałem to cuda nie były, ciężko kupić coś ładnego:)

Julek - Wto Lut 19, 2013 22:32

rozumiem cie ze wolisz kupic samemu cos bitego i dobrze to naprawic niz inne auto ktore mialo dzwona i byly szybko naprawiane :D ale ja przynajmniej bym poszukal moze wkoncu cos sie trafi ;] a tak to wiesz naprawisz go ale w przyszlosci np bedziesz chcial sprzedac a wartosc juz bedzie mial nizsza bo bity;p a z tylu widac ze troche po konstrukcji dostal.
Wydryszek - Pią Lut 22, 2013 15:15

Przede wszystkim sprawdziłbym przeszłość przodu bo widać że nie do końca w porządku jest a to już nieciekawa sprawa jak walony z każdej strony systematycznie. Dodatkowo lewa strona z tyłu nie wygląda najciekawiej, żeby zaraz trzech śladów nie zostawiał, trochę trzeba wyłozyć kasy żeby było dobrze zrobione.
Poza tym całkiem fajny i jesli da sie go spokojnie odratowac bez wiekszej ingerencji to też bym sie zastanawial bo cena sugeruje mimo uszkodzenia całkiem dobry stan...do obadania oczywiscie.
A że bity, no cóż, moje auto po 2 stłuczkach przodem (nie za moich czasow_) ale należycie zrobione a znaleźć dzisiaj na przykład mazdę 3 nie bitą choc 1 na 10 to dopiero sztuka...i wszystko bez żadnej przeszłości według sprzedających.