Zobacz temat - [r200 2.0 SDI] Nie pali
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r200 2.0 SDI] Nie pali

Zenekdz - Czw Lut 21, 2013 19:06
Temat postu: [r200 2.0 SDI] Nie pali
Wczoraj zrobiłem 200 km i wszystko ok. Dziś rano musiałem na dwa razy zapalać ale zapalił i pojechałem do pracy spoko po pracy Rozrusznik kręci i nie odpala gruszką pompowałem ale też nic, stawiam na świece żarowe ale co ?? wszystkie naraz. Pomocy !! !!
Mundekk - Czw Lut 21, 2013 19:18

Bez samych świec żarowych i tak by odpalił, niema na tyle dużych mrozów żeby same świece go unieruchomiły. Może miałeś lipne paliwo i zamarzło. Spróbuj odpowietrzyć a potem odpalić. Odpowietrza się odkręcając nakrętki na wtryskach od przewodów wtryskowych, kręci chwilę rozrusznikiem aż poleci ropa i później dokręca nakrętki i odpala
kruszan - Czw Lut 21, 2013 23:07

Tematów o odpalaniu bardzo dużo, poczytaj bo jest tego masa. Na przyszłość dokładniej precyzuj swoje zapytanie i opisuj objawy, czy kręci długo czy nie, jak odpali to gaśnie, szarpie, stabilizuje się czy od razu jest płynnie itd. aby ktoś pomógł musi poznać sprawę, nikt jasnowidzem nie jest. Wszystkie elementy odpowiedzialne za odpalanie da się sprawdzić, jedne banalnie inne kapkę trudniej ale można samemu, więc poczytaj forum.

Temat zamykam.