Zobacz temat - [r214Si] Problem przy zmianie foteli
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r214Si] Problem przy zmianie foteli

Lesior - Sro Mar 13, 2013 18:33
Temat postu: [r214Si] Problem przy zmianie foteli
Witam mam problem przy zmianie foteli w swoim roverku kupiłem skórzane prawdopodobnie z rovera25 i nie mogę je podłączyć bo mają inną wtyczkę i cały czas świeci kontrolka od poduszek wie ktoś może jak temu zaradzić ??
Brt - Sro Mar 13, 2013 18:42

wykręć napinacze ze starych foteli i przykręć do nowych i bedziesz miał pasującą wtyczke ... kontrolka po wpięciu sama zgaśnie

[ Dodano: Sro Mar 13, 2013 18:42 ]
mozesz też po prostu wywalić wtyczki i przylutować ... sporo osób tak robi, bo te wtyczki z biegiem lat tracą styk i kontrolka zaczyna świecić a SRS wtedy nie działa

Lesior - Sro Mar 13, 2013 18:43

a nie mogę złapać tego na ostro ?? tak bym miał najłatwiej :D :D a co do Twojej odpowiedzi czy jak je zmienię z starych dam do nowych to będą działać napinacze ?


a nie da jakąś się tak zrobić żeby to srs działało dalej ??

Brt - Sro Mar 13, 2013 20:50

mozesz i na ostro ... a jak zmeinisz to będą działać .. jedna śruba jest do odkręcenia przy wymainie napinaczy tylko

[ Dodano: Sro Mar 13, 2013 20:50 ]
ja zmieniałem w R200 fotele na takie z MG ZR i żadnych problemów ... wyjąłem ze starych foteli napinacze i włożyłem do nowych pozapinałem wtyczki i gotowe :) ... póxniej fotele jeszcze raz podmieniałem i dalej wszystko pasowało :)

leszczu - Czw Mar 14, 2013 11:43

Lesior napisał/a:
a co do Twojej odpowiedzi czy jak je zmienię z starych dam do nowych to będą działać napinacze ?

Będą działać. Podmień je i tyle.