Zobacz temat - [R600] Odboje i osłony amortyzatora tylnego
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] Odboje i osłony amortyzatora tylnego

kopernik - Pią Mar 15, 2013 09:26
Temat postu: [R600] Odboje i osłony amortyzatora tylnego
Witam. Potrzebuję kupić odboje i osłony do amortyzatorów na tył. Pytałem po sklepach motoryzacyjnych, szukałem w internecie i nigdzie nie ma. Muszę wymienić amortyzatory bo za tydzień kończy mi się przegląd a nigdzie nie można kupić takiej pierdoły. Czy ktoś z Was miał podobny problem i jak sobie z tym poradziliście? Może pasują odboje od innego auta? Jak znaleźliście w sklepie internetowym to proszę o link do strony. Z góry dzięki :)
Staniol - Nie Mar 17, 2013 13:21

Tez miałem problemy zeby je dostać i złożyłem na starych :/
Kosa - Wto Mar 19, 2013 12:43

Witam, w zeszłym roku walczyłem z tym tematem, przy wymianie amorków chciałem wszystko na cacy kompletnie zrobić, ale mechanik który się tym zajmował mówił, że odboje i osłony są ok więc zostały stare.

Konkretnie, to te części były dostępne w serwisie hondy i jeszcze w jednym sklepie
proponowano mi cały zestaw z tymi elementami z firmy Sachs, tylko wiadomo, że w katalogu dużo części pasuje a w realu różnie bywa.
Cen dokładnie nie pamiętam ale wychodziło ok 400-500zł na dwie strony (z tym, że ja mam benzynę)

kopernik - Pią Kwi 05, 2013 21:19

Niestety nie udało mi się znaleźć odbojów konkretnie do tego modelu auta ale w sklepie gdzie kupowałem amortyzatory poprosiłem żeby sprzedawca dopasował mi coś z innego auta i znalazł odboje od jakiegoś modelu Fiata. Podsumowując:
Amortyzatory KYB 400pln
Odboje Fiat 60pln
Robocizna 160pln

thorm - Sob Kwi 06, 2013 07:44

160 zł a amortyzator wymieniasz w ciągu 30 minut amortyzator z tyłu, na przodzie jest trochę gorzej