Zobacz temat - [R 75] Prośba o opinie / Częstochowa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [R 75] Prośba o opinie / Częstochowa

Ravager - Nie Kwi 14, 2013 08:03
Temat postu: [R 75] Prośba o opinie / Częstochowa
Witam serdecznie,

Szukam od pewnego czasu konkretnego modelu R 75 - znalazlem taki, ktory spelnia moje oczekiwania ale jest bardzo daleko ode mnie. Czy ktos widział go może na zywo ew. zna historie tego auta?

Sam jestem z Bydgoszczy - boje sie jechac taki kawal drogi zeby go zobaczyc - to jednak komis (ktory notabene ma bardzo rozne opinie).

http://otomoto.pl/rover-7...-C28511837.html

Za wszelkie informacje wyrazy wdziecznosci.

Pozdrawiam,

Lysy_ - Nie Kwi 14, 2013 08:49

Kierownica jak nówka ;) zapewne świeżo obszyta. Tylne lampy - wydaję mi się, że prawa jest świeższa (inny odcień czerwieni) - chyba, że to wina światła ale na 2 zdjęciach to widać.
Ravager - Nie Kwi 14, 2013 09:18

Faktycznie, z tylną lampą możesz mieć rację. Kierownica - ciężko ocenić, widziałem w podobnym stanie kierownice w tych modelach (chociaz tamte tez mogly byc obszyte).

Mi podpada ten wyczyszczony silnik (choc w komisach to norma).

Jest ktos moze z regionu tamtego kto chciałby zarobić? :) (niezaleznie od tego czy auto wezme czy nie :) )

rafalmis1 - Nie Kwi 14, 2013 12:52

brak zaślepki na hak holowniczy z przodu i brak korka zbiorniczka płynu spryskiwaczy. Chyba śruby mocujące zderzak przedni chyba wszystkie inne, albo po 2002 r. takie dawali
Ravager - Nie Kwi 14, 2013 21:20

Dzieki za informacje. Jest jeszcze taki:

http://otomoto.pl/rover-7...-C25058969.html

co o nim myslicie?

SeniorA - Nie Kwi 14, 2013 21:39

Ravager napisał/a:
co o nim myslicie?
nie ma max wyposażenia , a przeciwnie ubogie. Nie ma np. TC, przeciwmgłowych, żaluzji, elektrycznych foteli, czujników cofania, komputera.Sprzedający chyba nie widział max wyposażenia.
Ravager - Nie Kwi 14, 2013 21:42

Faktycznie, brakuje sporo przyciskow. w pierwszym momencie nie zwrocilem na to uwagi. Chyba zatem cena odrobine z kosmosu.
Tomek001 - Pią Maj 03, 2013 03:30

Dalej jesteś zainteresowany tym pierwszym z Częstochowy? Mogę go obejrzeć jak chcesz nadal kupić :) Chyba, że już udało się coś upolować przez ten czas.