Zobacz temat - [R 75] problemy z obrotami pedałem gazu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R 75] problemy z obrotami pedałem gazu

igla21 - Nie Kwi 14, 2013 12:10
Temat postu: [R 75] problemy z obrotami pedałem gazu
Witam jestem od niedawna posiadaczem Rovera 75 2.0 V6 benzyna.
Poszukuje wlaściciela rovera 75 z silnikiem 2.0 V6 Benzyna z okolic Kłobuck Częstochowa w celu porównania obrotów silnika przy zmianie biegów oraz pedału gazu ;
wydaje mi się że w moim Roverku jest cos nie tak obroty wolno spadają a pedał gazu chodzi dość cieżko... Prosze o kontakt na gg 3329310 lub adres email igla21@gmail.com

Adsik - Nie Kwi 14, 2013 12:32

Jeśli pedał ciężko chodzi to warto sprawdzić czy sie nie blokuje on lub linka. A później zakładać temat ^^
igla21 - Nie Kwi 14, 2013 12:37

To może dopisze ... przeglądałem forum niestety nic co tutaj na ten temat znalazłem nie pomogło ;auto było u mechanik zrobił co umiał niestety wczesniej nie miał styczności z takim samochodem.... przepustnice byly czyszczone itp
jak w/w szukam osoby z okolic aby porównać czy u mnie wszystko z tym w porządku

rafalmis1 - Nie Kwi 14, 2013 12:55

spróbuj skontaktować się z tą osobą
http://www.vis.woox.pl/

zedziczek - Nie Kwi 14, 2013 13:19

Warto też wyczyścić komore zaworu w górnej części przepustnicy oraz wymienić plastik jaki się tam znajduje numer części MKG100260 lub MKG100260L, osad i zanieczyszczenia, które tam są, często odpowiada za dziwne zachowanie obrotów silnika, chociaż z takimi objawami się jeszcze nie spotkałem jak twoje więc może to faktycznie powolny powrót linki.