Zobacz temat - [620si] regeneracja maglownicy...czy sie da???
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [620si] regeneracja maglownicy...czy sie da???

mateooo25 - Pią Kwi 26, 2013 00:07
Temat postu: [620si] regeneracja maglownicy...czy sie da???
witam chcialem sie was zapytac czy maglownice w roverkach byly regenerowalne? podobno w polifcie juz nie byly a ja mam przed liftem (95 r) i w zakladzie regeneracyjnym w Lublinie TenCar mi powiedzieli ze taka maglownica jest dla nich nie rozbieralna, a wiec jak to jest?
kadzaf - Pią Kwi 26, 2013 15:19

za ok 100-150 wychaczysz uzywke wiec czy opłaci sie w zabawe z regeneracjami ? :mrgreen:
mateooo25 - Pią Kwi 26, 2013 15:41

wychacze uzywke ktora bedzie taka jak moja albo i gorsza temat przerabialem juz kiedys w innym aucie i juz sie przestalem w to bawic bo dochodza koszty zalozenia a wez potem to wyjmuj jak bedzie zle
Mariusz27 - Pią Kwi 26, 2013 15:45

Używka jak używka. Napisz na PW bo u mnie maglownica była ok nic nie przycinało. z rovera 618Si
kadzaf - Pią Kwi 26, 2013 16:13

mateooo25 napisał/a:
wychacze uzywke ktora bedzie taka jak moja albo i gorsza temat przerabialem juz kiedys w innym aucie i juz sie przestalem w to bawic bo dochodza koszty zalozenia a wez potem to wyjmuj jak bedzie zle

Jak wiadomo co mozna kupic uzywane to mozna ale nie wszystko przeciez :mrgreen:
Jesli chcesz regenerowane napewno ktos Ci to zrobi kwestia $ (sadze jak bys powiedział tamtym którzy powiedzieli ze nie da sie zregenerowac ,ze cena nie gra roli raczej sprobowali by ta nieregenerowana zregenerowac :twisted: )

kruszan - Pią Kwi 26, 2013 22:34

jak najbardziej da się zregenerować, w profesjonalnej firmie z 2 letnią gwarancją za wyjętą z auta dałem 450zł, można taniej - ale to ryzyko względem jakości... jak masz zamiar jeździć autem na dłużej to zrób, jak nie to szukaj używki pochodzi z rok/dwa ;P