Zobacz temat - [ R620] stuki i luz na gornym sworzniu wachacza
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [ R620] stuki i luz na gornym sworzniu wachacza

mandaryn - Wto Cze 11, 2013 14:35
Temat postu: [ R620] stuki i luz na gornym sworzniu wachacza
witam pojawil sie luz na goirnym sworzniu wachacza i mam pytanie wymiana calego wachacza czy moze sam sworzen
pozdrawiam i licze na pomoc

KRYS - Wto Cze 11, 2013 16:33

Jak wolisz
mateooo25 - Wto Cze 11, 2013 17:59

wykrec wahacz gorny i sprawdz stan jaki jest na gumowych tulejach jak sa sztywne i nie pozrywane wymien tylko sworzen. Wyjecie wahacza zajmie ci 5 min na strone a zaoszczedzisz kase i jest to banalne. Wykrec jak trzeba same sworznie to wymien pojedz gdzies do taniego warsztatu niech ci dobrze wprasuja na sworzniu bedzie widac w ktora strone bardziej pracuje.Robilem to w tamtym tygodniu...Nie polecam wahaczy oyodo po roku i u mnie jakies 8 tys km sworzen padl lecz gumy jak nowe
mandaryn - Czw Cze 20, 2013 06:39

mateooo25 napisał/a:
wykrec wahacz gorny i sprawdz stan jaki jest na gumowych tulejach jak sa sztywne i nie pozrywane wymien tylko sworzen. Wyjecie wahacza zajmie ci 5 min na strone a zaoszczedzisz kase i jest to banalne. Wykrec jak trzeba same sworznie to wymien pojedz gdzies do taniego warsztatu niech ci dobrze wprasuja na sworzniu bedzie widac w ktora strone bardziej pracuje.Robilem to w tamtym tygodniu...Nie polecam wahaczy oyodo po roku i u mnie jakies 8 tys km sworzen padl lecz gumy jak nowe


mam zamiar sam sie tym zajac ale mam watpliwosci czy sprezyna z amorkiem nie bedzie przeszkadzala w wyjeciu wachacza z przodu pozdr

carlo - Sob Cze 22, 2013 10:59

Poszukaj bo jest gdzieś na forum cały opis odnośnie wymiany wraz ze zdjęciami.