Zobacz temat - [R 25] lewe tylne koło
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R 25] lewe tylne koło

komoss - Nie Cze 23, 2013 16:55
Temat postu: [R 25] lewe tylne koło
Witam ma problem.Dzisiaj jadąc zauważyłem cos dziwnego w lewym tylnym kole.Przychłuchałem sie bardziej i w jednym momencie jak koło sie obraca to tak chodźby metal trze o metal i tylko w jednym momencie niewiecie co to moze być??
osarro - Nie Cze 23, 2013 23:39

ja mam podobnie ale w przednim od strony kierowcy....u mnie pisk przypominający pisk klocków przy hamowaniu....przyczyna: zużyła się tarcza i jakieś zadry ocierają o klocki lub łożysko dostało mini luzów przez co tarcza może minimalnie falować ocierając o klocki....nic innego nie przychodzi mi do głowy...chyba że masz bębny z tyłu....to brak mi pomysłów
komoss - Nie Cze 23, 2013 23:55

ja z tyłu mam bębny.Kolega mi gadał że to może byc ręczny to końca się nie odblokował i może trzeć,druga teoria jaka słyszałem to cylinderek się zawiesił i niechce puscić ale to by tarlo na calym kole a nie w jednym miejscu tylko
osarro - Pon Cze 24, 2013 00:46

rozbierz bebny i sprawdzisz...to jest dość prosta operacja ;) i można wykonac niemal pod blokiem :)
cypaw - Wto Cze 25, 2013 10:05

Hej, miałem podobną sytację ostatnio, sprawdz czy masz wszytskie sruby dokręcone, u mnie pomogło