Zobacz temat - [Mg Zs] 2.0itd Proszę o opinie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [Mg Zs] 2.0itd Proszę o opinie

tuners - Wto Lip 16, 2013 11:51
Temat postu: [Mg Zs] 2.0itd Proszę o opinie
Witam jestem na zmianie samochodu dziewczyny z audi 80 na hmm
Mg Zs ,Audi A6 C4 lub volvo v40

Tutaj znalazłem ciekawego Zska
link
Z tego co widzę to chyba lampy od 45 ma ale jak ktoś bardziej ogarnia zs/45 lepiej będzie wiedział

Co dziwne po wpisaniu w google numeru właściciela w grafice pojawiają się zdjęcia z ukraińskiego serwisu aukcyjnego

leszczu - Wto Lip 16, 2013 18:01

Ogólnie cały zderzak jest z R45. Grill tez ma jakby inny odcień.
szylozbi - Wto Lip 16, 2013 18:29

leszczu napisał/a:
Ogólnie cały zderzak jest z R45.


A po czym to widać? W ZS-ach z silnikiem diesla zderzak bez dokładki od spodu był w standardzie. Dokładkę można było dokupić w dodatkowym wyposażeniu, była ona zaś standardem w wersji 180.
A co do samochodu o którym mowa to prawa lampa z tyłu jest z R45. Przednie też trzeba sprawdzić czy nie z anglika. Czerwony kolor najszybciej płowieje na samochodach dlatego może być różnica w odcieniach na elementach plastikowych i blacharskich. Jeśli odpowiada Ci taki kolor auta to całkiem ok. Stał całkiem niedawno za ponad 10000 zł.

leszczu - Wto Lip 16, 2013 18:34

szylozbi napisał/a:
A po czym to widać? W ZS-ach z silnikiem diesla zderzak bez dokładki od spodu był w standardzie. Dokładkę można było dokupić w dodatkowym wyposażeniu, była ona zaś standardem w wersji 180.

Myslałem, że wszystkie ZS-y powinny mieć ta dokładkę.

Raptile - Wto Lip 16, 2013 23:27

kazdy ZS miał dokładke w standardzie nie miala go 45 !
szylozbi - Sro Lip 17, 2013 08:59

Raptile, popatrz sobie chociażby na te ogłoszenia:
http://www.leboncoin.fr/v...&q=mg%20zs&sp=1

Jak widzisz większość diesli nie ma tej dokładki. Chyba nie uważasz, że nagle wszystkie miały wypadki i założony zderzak z R45. W swoim poprzednim ZS-ie też tego nie miałem, z broszury z cennikiem dowiedziałem się że to była opcja wyposażenia. W cenniku to jest jako Front Bib Spoiler. Link do cennika:

http://i43.tinypic.com/1e5a39.jpg

tuners - Sro Lip 17, 2013 16:56

Dzienks za informacje w piątek jadę oglądać zsa w sobote 3 audi a6 c4


Po oględzinach nawet nie miałem zbytniej ochoty sprawdzać jak jezdzi zs, jedna skarbonka wystarczy. Drogą kupna nabyłem audi a6 c4 za sporo mniejszą kwote
Niestety egzemplarz na pełnym wypasie zwineli z przed nosa
Ale został 2.5 tdi 116km na sportowym zawiasie srebrny avant
Kubełki recaro fabryczne, klimatronik dwustrefowy, grzane stołki 8 głośników bose
I pełna elektryka do zrobienia rozrząd i jeden wyciek z pod niego
Niestety Zs wypadł blado nawet jakby był chociaż w dobrym stanie