Zobacz temat - R25 - warto ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - R25 - warto ?

Bodziek85 - Nie Sie 04, 2013 11:53
Temat postu: R25 - warto ?
jak w temacie

ma być dla kobiety

http://otomoto.pl/rover-2...-C30121986.html

ktoś go już oglądał albo mógłby oglądnąć - ja mam 150 km w jedną stronę ... szkoda na darmo jeździć

bociannielot - Nie Sie 04, 2013 11:57

przebieg x2, zaslepki halogenów :lol: , moze byc dojechany, nie wygląda jakoś mega zachecająco
Julek - Pon Sie 05, 2013 00:18

a diesla pod uwage nie bierzesz? te auto wyglada strasznie ja mam 160 tys na liczniku a kierownica i galka zmiany biegow wyglada tysiac razy lepiej a mysle ze moj ma z 230 tys naprawdeD: to ten ponad 300 jak dobrze pojdzie :)
Bodziek85 - Pon Sie 05, 2013 08:24

hmm, diesel odpada na wstępie - mam już jednego zagazowanego R i jestem zadowolony

Z fotek auto poza wypranym mieszkiem nie wyglądało mi najgorzej - jestem bardzo ciekaw realnego stanu - może ktoś z okolic zerknąłby na niego ?

bociannielot - Pon Sie 05, 2013 13:08

jak nie wyglada najgorzej, stan kierownicy sugeruje przebieg co najmniej x2, kupujac auto z gazem o takim przebiegu kupujesz kota w worku, to juz lepiej dz do schroniska, przynajmniej szczepiony będzie ;p .
leszczu - Pon Sie 05, 2013 13:33

Na fotach źle nie wygląda. :wink:
bociannielot - Pon Sie 05, 2013 14:02

leszczu auto z gazem z duzym przebiegiem to nie najlepszy pomysł, a tym bardziej k-seria ktora i bez gazu jest narazona na hgf, u mnie kierownica jest mniej zmeczona przy 250tys km. Miałem uzywane auto z gazem o duzym przebiegu i wiem co pisze, aha teksty w stylu moze byc ideal, igla to sobie mozecie darowac :) nikt prawie nie zaklada gazu na swiezaka wczoraj i sprzedaje dzis, a jak ktos tak klamie w sprawach przebiegu to co do reszty tez szczery nie bedzie :-) .
Yog-Sothoth - Pon Sie 05, 2013 15:11

Tylne prawe drzwi wyglądają jakby odstawały, więc może miał przygodę z tyłu. Ilość odswieżaczy powietrza też powinna zaniepokoić :mrgreen:
brkzzz - Wto Sie 06, 2013 07:08

+ nieźle przeorana kierownica
+ mieszek bez komentarza
+ przygoda prawy tylny błotnik i drzwi
= autko swoje już dostało w kość :neutral:

Yog-Sothoth napisał/a:
Ilość odswieżaczy powietrza też powinna zaniepokoić :mrgreen:


kzrr - Wto Sie 06, 2013 07:47

Co fakt to fakt ale u mnie przy 235.000 lepiej ta kierownica wygląda, chyba że komuś się okropnie ręce pocą to może :mrgreen:

Moim zdaniem też cena trochę jednak za wysoka jak ten rocznik. 13 letnie za 6500....Jak by było za około 5000 to można by się zastanowić.