Zobacz temat - [75] światła drogowe
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [75] światła drogowe

bogdan123 - Pon Wrz 23, 2013 20:04
Temat postu: [75] światła drogowe
Witam.
Czy światła drogowe /długie/ załączane w manetce świecą tylko jak się przytrzyma manetkę do siebie ? nie można ich włączyć na stałe ? W mojej manetce właśnie tak jest świeca tylko jak się odciągnie manetkę.
Czy tak musi być czy mam cos popsute w manetce ?
W innych autach jest możliwość załączenia długich bez ciągłego trzymania.

pineska - Pon Wrz 23, 2013 20:45

Jak chcesz aby światła drogowe pozostały włączone musisz dać manetkę "od siebie" - w tył.
haszczyc - Pon Wrz 23, 2013 20:47

i włączyć światła mijania :)
marcin.misek - Pon Wrz 23, 2013 21:45

pineska napisał/a:
Jak chcesz aby światła drogowe pozostały włączone musisz dać manetkę "od siebie" - w tył.

Dziwne, a u mnie aby włączyć światła drogowe musze pociągnąć do siebie. Aby je wyłaczyć musze ponownie do siebie pociągnąć dzwignie.

thorgalxxx - Pon Wrz 23, 2013 21:49

Ja również do siebie, oczywiście z włączonymi światłami mijania ( pokrętłem)
MaReK - Wto Wrz 24, 2013 02:53

pineska napisał/a:
Jak chcesz aby światła drogowe pozostały włączone musisz dać manetkę "od siebie" - w tył.

Jak od siebie to w przód :P
Manetkę należy pociągnać mocniej do siebie (lekkie pociagniecie daje efekt mrugniecia). Aby wylaczyc dlugie, nalezy tak samo mocno pociagnac ponownie.

marcin.misek napisał/a:
Dziwne, a u mnie aby włączyć światła drogowe musze pociągnąć do siebie. Aby je wyłaczyć musze ponownie do siebie pociągnąć dzwignie.

Tak wlasnie ma byc.

bogdan123 napisał/a:
W innych autach jest możliwość załączenia długich bez ciągłego trzymania.

Przekręć pokrętlo świateł na drugą pozycję (to nad nogami kierowcy) i wtedy przetestuj :) Dodatkowo zapoznaj się z instrukcją obsługi samochodu Rover75 :)

Pozdrówki,