Zobacz temat - [R75] gdzie jest dziura na mysze ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] gdzie jest dziura na mysze ?

dawidd - Pon Paź 14, 2013 22:16
Temat postu: [R75] gdzie jest dziura na mysze ?
Witam
Dwa dni temu znalazłem ślady w aucie obecności myszy - pogryzione papierki po batonach. Pytanie mam takie - gdzie są dziury którymi mysz może przejść z zewnątrz do środka auta. Jedna dziura to ta która leci rurka od pompki sprzęgła ale oglądałem ja i chyba jest zbyt mała. Gdzie sa inne większe dziury którymi gryzoń przelazł ?

Pieta - Wto Paź 15, 2013 09:28

Pewnie wskoczyła jak otworzyłeś drzwi. Dletego dostawcy chleba w samochodach wożą łapki na myszy a dziór pewnie nie mają w aucie

Chyba czas zapolować na nią ;) w przeciwnym wypadku nie skończy się na papierkach po batonikach

Kiedyś kolega walczył z myszą w aucie i zostawił kota na noc w aucie. Kot myszę upolował, ale z rana również postanowił pazury naostrzyć na skórzanej tapicerce

dawidd - Wto Paź 15, 2013 10:41

nigdy nie zostawiam drzwi otwartych w garażu ani okien, a przecież ze mną raczej nie wsiadła :) . Wydaje mi sie ze już jej nie ma ale martwię sie żeby nie wróciła, stad to pytanie ktoredy mogła sie dostać poza drzwiami oknami i klapa bagażnika
sTERYD - Wto Paź 15, 2013 11:04

zdejmij tylny zderzak i sprawdź, czy klapki rozszczelniające po bokach masz całe i ewentualnie załóż pod spód jakąś siatkę metalową
dawidd - Wto Paź 15, 2013 14:38

o widzisz - dzieki sTERYD, za podpowiedz. Zapomniałem ze tam są wyloty powietrza