Zobacz temat - Pożegnanie z Roverkiem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Pożegnanie z Roverkiem

Gacor - Pon Lis 04, 2013 11:05
Temat postu: Pożegnanie z Roverkiem
Dzisiaj chciałbym podziękować wszystkim z Forum którzy pomagali mi na forum z moim maleństwem. Rover odszedł do krainy niekończących się autostrad:(



Moja przygoda z Roverkiem się zakończyła. Rover wymagał sporego nakładu pieniędzy ale mimo wszystko nadal jeździł aktualnie stoi na jednym ze szrotów w Zabrzu. Skończył gdzie skończył nie dlatego że musiał oddałem go tam bo tata kupił nowe auto z salonu a Rovera zostawiłem w rozliczeniu i dostałem za niego takie pieniądze jakich nie był wart w momencie kiedy dwa lata temu go kupowałem. Teraz czas szukać nowego auta ;) Nie ukrywam że rozpatruje opcję pozostania w marce MG/Rover ale co wyjdzie nie wiem sam. Na koniec dodam że mimo iż narazie jeżdżę Citroenem nadal na forum pozostaje i mam nadzieje że nie będziecie mnie wyganiać :P

bociannielot - Pon Lis 04, 2013 12:01

Gacor napisał/a:
Na koniec dodam że mimo iż narazie jeżdżę Citroenem
toż to ukryta opcja francuska a wiadomo że na F sie nie sprawdzają auta :) . Co zrobisz taka kolej rzeczy R/MG juz coraz starsze kiedys wszyscy na cos innego sie przesiądziemy chyba że Chińczycy dzwigna marke co na razie im ciężko idzie :) .
Gacor - Pon Lis 04, 2013 12:19

Ja tam nie wierzę w stereotypy. Citroen jest już w rodzinie ładnych pare latek i nie narzekamy ;) Ale to itak opcja przejściowa. Chociaż kto wie ;)
Pawkaz - Pon Lis 04, 2013 13:57

bociannielot napisał/a:
aka kolej rzeczy R/MG juz coraz starsze kiedys wszyscy na cos innego sie przesiądziemy

To jest właśnie straszna wizja.Jezdzic autami ktorych sa setki na ulicach :cry:

bociannielot - Pon Lis 04, 2013 14:40

Pawkaz, zawsze mozesz sobie kupic DB9, zbyt wielu ich na co dzień nie widuję, rzekłbym że mniej niż R/MG ;-) .
Pawkaz - Pon Lis 04, 2013 14:48

bociannielot ja mowie o przyziemnych rzeczach :mrgreen:
bociannielot - Pon Lis 04, 2013 15:21

Pawkaz, no DB9 chyba nawet niżej stoi niż mój R więc pasuje jako przyziemny ;-) . A tak na serio u mnie teraz bardzo dużo R jeździ a nawet kilka MG więc nie jest to już (z racji ceny zapewne) taka rzadko spotykana marka :roll: .