Zobacz temat - [Rover 75 diesel 2001r. Białystok] Proszę o ocenę
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [Rover 75 diesel 2001r. Białystok] Proszę o ocenę

agamala - Wto Lis 12, 2013 11:21
Temat postu: [Rover 75 diesel 2001r. Białystok] Proszę o ocenę
Witam,
proszę o ocenę auta z tego ogłoszenia http://moto.gratka.pl/tresc/rover-75-15945278.html. Może ktoś oglądał już to auto i podpowie co nieco. Proszę o wstępną opinię czy warto jechać oglądać samochód aż do Białegostoku.

Vigoslaw - Wto Lis 12, 2013 11:46

Z takim wyposażeniem za takie pieniądze, to bym się nie ruszał z domu :P

Pozdrawiam,

V.

bociannielot - Wto Lis 12, 2013 12:47

Vigoslaw, popieram Cie w 100% ;-) .
fredii - Wto Lis 12, 2013 14:50

Może coś w tym jest, co piszecie, ale nie do końca się zgadzam. To autko oglądał mój znajomy. Stwierdził, że jest w stanie bardzo dobrym. Moim zdaniem lepiej kupić samochód, który jest w 90% pewny niż szukać mega wyposażenia i za takie same pieniądze kupić truchło. Nie oszukujmy się, ale w Polsce znaleźć dobrego Rovera jest bardzo trudno nawet bardziej niż trudno.
bociannielot - Wto Lis 12, 2013 15:07

Za te pieniądze nawet w stanie bdb bym się długooooo zastanawiał ;) .
Oskar - Wto Lis 12, 2013 21:01

To ja napiszę bo nie wiem czy ktoś to zauważył, że kierownica jest obszyta, a przebieg niby 164 tyś.. ja mam dużo większy i kierownica nadal jest w stanie bardzo dobrym. Co do wyposażenia to na prawdę golas, gwarantuje, że nie ma CD nie sądzę by miał zmieniarkę. korbki z tyłu. Ciężko by było znaleźć gorzej wyposażonego R75.
bociannielot - Sro Lis 13, 2013 09:30

Oskar, to ze przebieg jest skrecony to ja wiedzialem jak tylko to auto zobaczylem w ogloszeniu, moze faktycznie trzeba bylo o tym wspomniec bo niekoniecznie zakladającaa temat musiała to zauwazyc ;-) .
mike-l - Sro Lis 13, 2013 10:38

diesel 2.0, 13 tyś km rocznie ...
handlarze zawsze znajdują perełki! Jak oni to robią??

BorysOpole - Sro Lis 13, 2013 11:07

cześć ! sam robię 10-12 tyś km rocznie więc bym sceptycznie do tego tematu nie podchodził
bociannielot - Sro Lis 13, 2013 11:15

BorysOpole, dlatego nie kupiłes diesla :)
Michu160 - Sro Lis 13, 2013 16:48

Cóż jak to mawiają handlarze "Cena i przebieg do ustalenia" :D
Roverek na pierwszy rzut oka wydaje się nie najgorszy jednak za te pieniądze tak wyposażony... ? No i ta kierownica... Poczekaj jeszcze, nie ma co się wyrywać. Dorwiesz lepszego i pewniejszego który będzie tańszy :)
Pozdrawiam!

leszczu - Czw Lis 14, 2013 11:57

Dość dobrze spasowany jest. :wink:
rafalmis1 - Czw Lis 14, 2013 12:12

jeżeli takie wersje chodzą z 15 tyś. to ciekawe za ile mam swojego sprzedać ?? :mrgreen:
fredii - Czw Lis 14, 2013 13:20

Dzwoniłem do znajomego, aby dobrze sprawdził ten samochodzik gdyż chcę go kupić dziewczynie. W jego ocenie autko jest w naprawdę dobrym stanie. Przebieg kręcony na 100%. Nie oszukujmy się, ale cofany licznik jest, w co drugim samochodzie. Tapicerka nie wskazuje, aby licznik był dużo kręcony. Śladów jakiegoś zdarzenia nie widać. Jutro jadę go obejrzeć osobiście i jeśli naprawdę będzie w dobrym stanie to na pewno kupię. Golas nie golas byle by był w dobrym stanie, bo o dobrego Roverka jest bardzo trudno.
rafalmis1 napisał/a:
jeżeli takie wersje chodzą z 15 tyś. to ciekawe za ile mam swojego sprzedać ?? :mrgreen:

Ja swojego75 kupiłem za ponad 30000. Wersja 100th. Ostatnio w Niemczech był do sprzedania prawie identyczny. Po przeliczeniu na nasze wychodziło prawie 29000 zł.

bociannielot - Czw Lis 14, 2013 14:40

po co Ci stary 5 samochodów, a jeszcze chcesz 6-ty, wiem że offtop ale nie mogłem się oprzec :)
gregor13 - Czw Lis 14, 2013 14:56

Kolekcjoner :mrgreen:
fredii - Czw Lis 14, 2013 19:07

Swoich samochodzików dziewczynie nie dam za żadne skarby, bo to moje skarby. :mrgreen: Zakochałem się w tych samochodach a moje dziewczę chyba zaczyna podzielać tą pasję gdyż, co zobaczy jakiegoś Roverka to porównuje do mojego, że tamten ma to a tamten tamto i tak w kółko :mrgreen: Siedzi i szuka samochodu dla siebie. Wymagań żadnych nie ma byle był to 75. Szukam i szukam już 6 miesięcy i znaleźć nie mogę, aby przypadł mi do gustu. Dwa lata temu zaczynałem przygodę z Roverem od modelu 416 i pierwsze porady otrzymałem tutaj :) Tak mi się spodobały te samochody, że postanowiłem, co ładniejszy mieć u siebie. To są samochody, które mają to coś, czego wytłumaczyć nie umiem. Może angielską duszę, klimat? Może i mają swoje wady, ( który nie ma?) ale ich wygląd mi to wynagradza. Ludzie mogą śmiać się Roverów i powtarzać wytarte slogany. Ja sobie z tego nic nie robię. Dla mnie są idealne. Jak przyszły teść dokłada się do utrzymania samochodów i sam w nich grzebie to, czemu nie mieć? Jak się samo do ręki pcha to trzeba wykorzystać okazję. :mrgreen:
pelson91 - Czw Lis 14, 2013 19:11

fredii napisał/a:
Jak się samo do ręki pcha to trzeba wykorzystać okazję. :mrgreen:

ogłoszenie z pierwszego postu to nie jest żadna okazja niestety ;)

fredii - Czw Lis 14, 2013 19:20

Może nie zrozumiałeś do końca :) Okazja jest dla mnie wtedy, gdy samochód jest w stanie dobrym. Mogę kupić wersję podstawową za większą kwotę, ale żeby autko nie było poskładane z dwóch bądź pozlepiane taśmą. Rover 75 w Polsce w dobrym stanie to niestety rodzynek. Kupić super wyposażoną za 14.000 to może i okazja, ale po głębszych oględzinach wychodzi szydło z worka. Jeżdżący trup. Oglądnąłem już przeszło 50 samochodów. Nie kupiłem żadnego, bo każdy ma coś ukrytego. Sam nie jeżdżę tylko ze znajomym mechanikiem i zawsze coś wynajdzie. Gdy nie wynajdzie to nawet i ubogą wersję kupię, ale mam pewność, że samochód będzie jeździł a nie stał w warsztatach.
bociannielot - Pią Lis 15, 2013 08:04

fredii, przy 75 to moze byc igla ale eksploatacja tego auta do tanich nie nalezy wiec dlatego powinno miec w tej wersji nizsza cene, i tylko tyle albo jak kto woli az tyle