Zobacz temat - [R 400] gdzie przewód
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R 400] gdzie przewód

bolec0000 - Sob Lis 16, 2013 15:33
Temat postu: [R 400] gdzie przewód
Witam prosze o podpowiedz gdzie wpiąc przewód zsilania mat do lusterek , mase mam podpietą myslałem zeby sie wpiąc w przewód zasilania tylniej szyby ,rozebrałem wiązke przewodów idących przy progu po stronie kierowcy ale tam nie widze przewodu który by zasilał szybe ,stąd moja prosba gdzie szykac tego przewodu i jaki ma kolor bo rozumiem ze bezpiecznik jest w komorze silnika?
dawidd - Sob Lis 16, 2013 16:58

lepiej wepnij sie gdzieś za stacyjka np pod zapalniczkę. Oryginalnie tak wlasnie jest - grzeje i zima i latem
szoso - Sob Lis 16, 2013 19:22

Grzanie ma być po zapłonie, nie obciążaj innych obwodów elektrycznych, bo będziesz zaraz płakał że się coś sfajczyło.
W skrzynce można się wpiąć bez problemu, są wolne piny do wykorzystania, pokazywałem je w jakimś innym temacie.

bolec0000 - Sob Lis 16, 2013 20:27

ok rozumie tylko bez sensu jest wpinanie sie w obwód na stałe zima lato po prostu chccałem sie wpiąc w przewód zasilania tylniej szyby i to wystarczy nie znam tylko koloru przewodu zasilania tylniej szyby i czy idzie po stronie kierowcy czu pazazera??ewentualnie który jest bezpiecznik od tylniej szyby??
bizon - Sob Lis 16, 2013 21:01

Cytat:
ok rozumie tylko bez sensu jest wpinanie sie w obwód na stałe zima lato

powiedz to tworcom rovera

bolec0000 napisał/a:
nie znam tylko koloru przewodu

znajdziesz w ravie

bolec0000 napisał/a:
ewentualnie który jest bezpiecznik od tylniej szyby??

znajdziesz w ravie