Zobacz temat - [R75] problem z podłogą
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] problem z podłogą

hribsatan - Pon Lis 18, 2013 16:59
Temat postu: [R75] problem z podłogą
Witam

Jakiś czas temu zauważyłem że mam mokro pod nogami kierowcy, dzieki przeczytaniu kilku tematów na forum udało mi sie dowiedzieć w czym może tkwić problem. Zdemontowałem całą wykładzinę, wszystko pooglądałem ( w miedzyczasie wystąpiły duże opady deszczu) i zlokalizowałem problem - uszczelka grodziowa pompy sprzęgła. Mój Rovi został jednak bardzo brutalnie potraktowany przez jakichś druciarzy (kupiłem używany) którzy to najpewniej próbowali "naprawić" ten problem.
O zgrozo porobili jakieś "odpływy" w podłodze wiertarka, uszczelke o ile mi sie wydaje założyli na odwrót i pociapali jakimś...czymś. Jak myślicie co zrobić z tymi dziurkami? dać spawaczowi do zaspawania?

widok ogólny podłogi pod nogami kierowcy
podłoga


bliższe zdjecie dziur
podłoga2

uszczelka grodziowa pompy sprzegła , czy prawdopodobnie założona odwrotną stroną? cała wyciapana w czerwonej mazi

uszczelka

automechanik - Pon Lis 18, 2013 21:52

Wyczyść podłogę z rdzy,zastosuj środek wiążący rdzę szczątkową, pomaluj podkładem antykorozyjnym. Na to możesz nałożyć baranka i polakierować jakimś akrylem kolor chyba nieistotny.
Możesz również zastosować płyty wygłuszające nakładane na ciepło, dziury po wiertarce można zakleić masą do złączy,po co niepotrzebnie przegrzewać blachę.