Zobacz temat - [MG ZS i ZR] prośba o opinie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [MG ZS i ZR] prośba o opinie

konradzisko - Sro Lis 20, 2013 12:18
Temat postu: [MG ZS i ZR] prośba o opinie
Witam, jestem tu nowy i nosze się z zamiarem kupna Rowerka(MG)...

oto moje dwa linki do oceny przez Was...pewnie auta były już oceniane
ale nie mogę nic na ich temat znaleźć...proszę o pomoc.... :grin:
1.
http://allegro.pl/mg-zs-1...3697313208.html

2.
http://otomoto.pl/mg-zr-1...-C30578816.html


z góry dziękuję :mrgreen:

bociannielot - Sro Lis 20, 2013 12:20

temat popraw :P
leszczu - Sro Lis 20, 2013 14:48

ZS źle nie wygląda, ale jeśli chodzi o ta bezwypadkowość. ;)
ZR też fajnie wygląda.

j0zek - Sro Lis 20, 2013 21:28

MG ZR:
Coś koślawa maska/zderzak, źle spasowane.
Czy na słupku nie powinna znajdować się blaszka z numerem VIN?
Poza tym wydaje się okej no i 4 drzwiowy - jak teraz patrzę, to żałuję, że mój nie jest 4 drzwiowy :P

bociannielot - Czw Lis 21, 2013 06:48

j0zek, 5-cio drzwiowy ;) .
leszczu - Czw Lis 21, 2013 11:01

j0zek napisał/a:
Czy na słupku nie powinna znajdować się blaszka z numerem VIN?

Blaszka jest widoczna. :wink:

PiotrPION - Czw Lis 21, 2013 11:04

Maske sobie podregulujesz, w srodku czysciutki.
Tylko jechac i ogladac :-)

j0zek - Czw Lis 21, 2013 11:19

bociannielot napisał/a:
j0zek, 5-cio drzwiowy ;) .


Oj tam czepiasz się:P

Michu160 - Czw Lis 21, 2013 16:23

Ten ZR już wisi i wisi... Nie wiem z czego to wynika ale pamiętam jak był jeszcze droższy więc chyba ludzie się o niego nie zabijają - pytanie z czego to wynika...? A ZS elegancki :) Sam w sobotę jadę kupić ZR'a ale może lepiej poczekać aż trafi się coś tańszego i ciekawszego. Co do ilości drzwi - trójki są mniej praktyczne ale wg mnie duuuuuużo lepiej wyglądają. :)
Pozdrawiam Michał

soviet100 - Czw Lis 21, 2013 17:23

Michu160 napisał/a:
Ten ZR już wisi i wisi... Nie wiem z czego to wynika ale pamiętam jak był jeszcze droższy więc chyba ludzie się o niego nie zabijają - pytanie z czego to wynika...? A ZS elegancki :) Sam w sobotę jadę kupić ZR'a ale może lepiej poczekać aż trafi się coś tańszego i ciekawszego. Co do ilości drzwi - trójki są mniej praktyczne ale wg mnie duuuuuużo lepiej wyglądają. :)
Pozdrawiam Michał


Zasadniczo o żadnego rovera się ludzie nie zabijają , ciekawe dlaczego . Swoją drogo delikatne stłuczki itp nie dyskwalifikują samochodu .

PiotrPION - Czw Lis 21, 2013 19:39

http://otomoto.pl/mg-zr-1...-C31350103.html

a może ten?

j0zek - Czw Lis 21, 2013 21:26

soviet100 napisał/a:
Michu160 napisał/a:
Ten ZR już wisi i wisi... Nie wiem z czego to wynika ale pamiętam jak był jeszcze droższy więc chyba ludzie się o niego nie zabijają - pytanie z czego to wynika...? A ZS elegancki :) Sam w sobotę jadę kupić ZR'a ale może lepiej poczekać aż trafi się coś tańszego i ciekawszego. Co do ilości drzwi - trójki są mniej praktyczne ale wg mnie duuuuuużo lepiej wyglądają. :)
Pozdrawiam Michał


Zasadniczo o żadnego rovera się ludzie nie zabijają , ciekawe dlaczego . Swoją drogo delikatne stłuczki itp nie dyskwalifikują samochodu .



Bo ludzie, którzy nie mają pojęcia o marce (a jeśli chodzi o MG to w ogóle większość ludzi, których znam to pierwsze słyszy co to w ogóle MG..) maja informacje, że części drogie, auta awaryjne i takie tam. Są w błędzie i tyle.
I w dodatku są jeszcze ludzie, którzy kupują auto pod kątem późniejszej sprzedaży, mi radzono abym mg/rovera nie kupował, bo później nie sprzedam. Ja nie posłuchałem, bo n ie bede jakimś golfem ani citroenem jeździł tylko dlatego, że później szybciej kupca znajdę.

bociannielot - Pią Lis 22, 2013 09:15

Też nie popadajmy w mego zachwyt, jakies cudo to ani R ani MG tez nie jest, uznajmy że ma co najwyzej korzystny stosunek jakości do ceny, ale ja nie o tym, Panowie temat o konkretnych egzemplarzach a nam tu offtop wyszedł :wink: .