Zobacz temat - [620sdi] Regeneracja pompy wtryskowej
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [620sdi] Regeneracja pompy wtryskowej

vacand - Czw Sty 30, 2014 15:45
Temat postu: [620sdi] Regeneracja pompy wtryskowej
Witam, szukam zaufanego warsztatu w pobliżu Tychów w którym mogę zregenerować pompę wtryskową i dokonać wszystkich niezbędnych regulacji z tym związanych. W bosh service w Tychach krzyknęli za to 600zł. Da się to zrobić gdzieś taniej?
R.E.D. - Pią Lut 28, 2014 07:36

mi krzykneli 1000zl kiedys
kupilem uzywke w bytomiu bodajze za okolo 300zl i wbrew temu, co pisali na forum wlozylem i dziala do dzisiaj ;-)

darek_rajca - Pon Mar 03, 2014 08:48

Miałem ten sam problem. O dobrego pompiarza ciężko, a jak już znajdziesz to koszta sakramenckie. Też kupiłem używkę i jestem zadowolony. Autko chodzi jak należy. Tylko był problem ze znalezieniem. Sporo tych pomp na allegro, ale jeśli chcesz to zrobić taniej to musisz zwrócić uwagę na to żeby była zablokowana (czyli wyciągnięta nakrętka spod śruby blokującej z przodu i dokręcona) bo inaczej i tak i tak ktoś Ci ją będzie musiał odpowiednio ustawić. Ja sam pojechałem do Bytomia gdzie znalazłem i sam wyciągałem, bo nie mogli mnie zrozumieć przez telefon jak to odpowiednio zrobić, a to naprawdę nic trudnego. POZDRAWIAM.
R.E.D. - Nie Mar 23, 2014 10:09

darek_rajca napisał/a:
bo inaczej i tak i tak ktoś Ci ją będzie musiał odpowiednio ustawić

a samemu nie mozna niby? :wink:

darek_rajca - Nie Maj 18, 2014 22:03

Bez umiejętności i sprzętu pompiarza raczej nie. Na kółku od pompy nie ma klina i jak nie zostanie zablokowana przed zdjęciem kółka to nie będziesz wiedział kiedy jest ustawiona na pierwszy, ja bym sobie z ustawieniem nie poradził. Jeśli potrafisz samemu to szczerze gratuluje.
R.E.D. - Nie Cze 08, 2014 20:23

nie ma klina, ale jest miejsce na klin, wiec w kazdej uzywce bedziesz mial slad, ktory wlasnie wykorzystalem do zamontowania - wystarczylo poznaczyc i zlozyc - nic wiecej nie robilem i do dnia dzisiejszego dziala :D