Zobacz temat - [r400] Klamka zewnętrzna, problem z dopasowaniem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [r400] Klamka zewnętrzna, problem z dopasowaniem

bounty8 - Nie Lut 02, 2014 07:44
Temat postu: [r400] Klamka zewnętrzna, problem z dopasowaniem
Witam serdecznie!

Mój problem polega na tym, że podczas ostatnich mrozów szarpnąłem mocniej klamką od strony pasażera z przodu i ją wyrwałem z tej śruby co tam jest i zaczepów... Klamka jako tako się trzyma, ale odstaje i trzeb baaaaardzo delikatnie otwierać :|

Mam problem z dopasowaniem, jeździłem po szrotach, ale mają tylko z miejscem na zamek, a ja mam zamek od strony kierowcy, więc to trochę by źle wyglądało. Tak samo jest z allegro, same z miejscem na zamek.

Więc moje pytanie brzmi: czy podejdzie do prawego przodu, klamka tylna prawa? Nie ma miejsca na zamek i wizualnie jest taka sama...

Z góry dzięki za odpowiedź !

P.S. Orientuje się ktoś czy można znaleźć oryginalne wygłuszenie maski do r400 ? Czy one w ogóle miały wygłuszenia, czy tylko modele diesla? Bo straszny hałas mam w kabinie przy prędkości od 120km/h wzwyż...

Pozdrawiam.

szoso - Nie Lut 02, 2014 09:55

Na przyszłość skorzystaj najpierw z opcji szukaj https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=91611
Zmień kolor w podpisie, nie możesz używać czerwonego.

sTERYD - Nie Lut 02, 2014 11:22

Co do klamki to jw.

Wygluszenie maski miały wszyskie, nie tylko diesle. Uzywki pewnie znajdziesz na szrocie, nowe to chyba tylko www.rimmerbros.co.uk